Historia opuszczonego szałasu

Grey Owl
Książka Historia opuszczonego szałasu
Książka Historia opuszczonego szałasu
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Historia opuszczonego szałasu" to przede wszystkim książka o bobrach, którym Grey Owl poświęcił znaczną część swojego życia, ratując te jedne z najinteligentniejszych stworzeń od zagłady. Jest to też książka o przeżyciach autora z czasów, kiedy był traperem i przewodnikiem leśnym, o pierwotnych mieszkańcach Kanady - Indianach, o ich zwyczajach, obyczajach i wierzeniach.
Tytuł oryginalny: Tales of An Empty Cabin
Data wydania: 1986
ISBN: 83-03-01393-9, 8303013939
Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
Kategoria: Przygodowa
Stron: 208

Autor

Szara Sowa (Grey Owl), właściwie Archibald Stansfeld Belaney – kanadyjski traper i pisarz pochodzenia angielskiego, który pisał głównie o przyrodzie. W 1906 przeniósł się do Kanady z zamiarem studiowania rolnictwa

Książki Grey Owl

Wszystkie książki Grey Owl

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Historia opuszczonego szałasu nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Historia opuszczonego szałasu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}