Homoseksualizm i nadzieja : psycholog opowiada o leczeniu i przemianie

Gerard van den Aardweg
1 /10
Ocena 1 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Homoseksualizm i nadzieja : psycholog opowiada o leczeniu i przemianie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
1 /10
Ocena 1 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

"Holenderski psycholog ukazuje możliwości radzenia sobie z homoseksualizmem. W oparciu o doświadczenie uzyskane w trakcie wieloletnich badań klinicznych van der Aardweg stawia tezę, że ""odmienne orientacje seksualne"" nie są uwarunkowane genetycznie i można je leczyć. W terapii i powracaniu do normalnych relacji z otoczeniem bardzo ważną rolę odgrywa budzenie w pacjencie nadziei na lepsze życie - podstawowe przesłanie chrześcijaństwa."
Data wydania: 1998
ISBN: 978-83-911097-0-0, 9788391109700
Wydawnictwo: Fronda
Stron: 174

Autor

Gerard van den Aardweg Gerard van den Aardweg
Urodzony w 1936 roku w Holandii (Haarlem)
Gerard van den Aardweg – holenderski psycholog i psychoterapeuta, wykładał w Europie, USA i Brazylii, autor m.in. licznych publikacji na temat homoseksualizmu, który według autora jest chorobą wyleczalną za pomocą terapii konwersyjnej, badacz paraps...

Pozostałe książki:

Homoseksualizm i nadzieja : psycholog opowiada o leczeniu i przemianie Nauka mówi nie! Oszustwo homo-małżeństwa Walka o normalność Przewodnik do autoterapii homoseksualizmu Święci się nie skarżą
Wszystkie książki Gerard van den Aardweg

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Homoseksualizm i nadzieja : psycholog opowiada o leczeniu i przemianie aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@saya
@saya
2009-06-29
1 /10
Przeczytane

Szokujące, że z pozoru teoria oparta na badaniach empirycznych, może być tak jednostornna i ortodoksyjna. Osoby, które szukają w niej otwrtego dyskursu mogą się zawieść, bo takowego nie ma. Generalnie szkoda czasu...no chyba, że sięgnie po nią homofob i bigota. Wówczas ta pozycja spełni jego oczekiwania i wzmocni dotychczasowe poglądy paranaukowe.

| link |
@Rebellish
@Rebellish
2011-03-05
1 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Homoseksualizm i nadzieja : psycholog opowiada o leczeniu i przemianie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl