Walka o normalność Przewodnik do autoterapii homoseksualizmu

Gerard van den Aardweg
Walka o normalność Przewodnik do autoterapii homoseksualizmu
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

To swoisty przewodnik pomocny w terapii lub autoterapii osób o skłonnościach homoseksualnych. Holenderski psycholog, profesor Gerard van den Aardweg, od połowy lat sześćdziesiątych XX wieku prowadzi praktykę terapii osób o skłonnościach homoseksualnych. Przez ten czas zdołał pomóc setkom homoseksualistów, którzy dzięki niemu osiągnęli stałą dyspozycję do zawarcia trwałego związku heteroseksualnego. Jego terapeutyczne metody cieszą się dużym zainteresowaniem na całym świecie, o czym świadczą liczne książki van den Aardwega, tłumaczone na języki obce (po polsku ukazała się w 1999 roku praca pt. Homoseksualizm i nadzieja).
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-60335-47-5, 9788360335475
Wydawnictwo: Fronda
Kategoria: Seksualność
Stron: 195
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Gerard van den Aardweg Gerard van den Aardweg
Urodzony w 1936 roku w Holandii (Haarlem)
Gerard van den Aardweg – holenderski psycholog i psychoterapeuta, wykładał w Europie, USA i Brazylii, autor m.in. licznych publikacji na temat homoseksualizmu, który według autora jest chorobą wyleczalną za pomocą terapii konwersyjnej, badacz paraps...

Pozostałe książki:

Homoseksualizm i nadzieja : psycholog opowiada o leczeniu i przemianie Nauka mówi nie! Oszustwo homo-małżeństwa Walka o normalność Przewodnik do autoterapii homoseksualizmu Święci się nie skarżą
Wszystkie książki Gerard van den Aardweg

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Walka o normalność Przewodnik do autoterapii homoseksualizmu nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Walka o normalność Przewodnik do autoterapii homoseksualizmu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl