I tak wszyscy się tu znajdziecie

Sławomir Łuczak
I tak wszyscy się tu znajdziecie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kolejna powieść krakowskiego pisarza Sławka Łuczaka autora między innymi "Dziennika Brygida Dżonsa" i "Archipelagu Rynek". Łuczak konsekwentnie buduje swoją pozycję outsidera polskiej sceny literackiej, a zarazm buduje coraz szerszy krąg własnych wielbicieli. W najnowszej powieści jest jak w starym dobrym dowcipie - jest Polak, Niemiec, Żyd oraz budzący wątpliwości Rosjanin. Pojawia się też zapowiedziany przez amerykańskich naukowców ze stanu Nevada Koniec. Pewnego październikowego dnia na ulicy Skrytej w Krakowie swoją obecność zazanacza ceniony na całym świecie niemiecki reżyser próbujący przy pomocy filmowej ekspresji wytłum,aczyć się z młodzieńczej przynależności do 3 Dywizji Pancernej SS "Totenkopf", jednej z najbardziej fanatycznych formacji wojskowych hitlerowskich Niemiec. Treść realizowanego filmu budzi sprzeciw wykłócających się o prawo własności kamienic Polaków i Żydów... W dobie nieustannych międzynarodowych przepychanek o historyczną rację tragifarsa ta nabiera specyficznego znaczenia.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-61516-61-3, 9788361516613
Wydawnictwo: Vis-á-Vis Etiuda

Autor

Sławomir Łuczak SŁAWOMIR ŁUCZAK, prozaik, kompozytor, felietonista. Autor powieści - Archipelag Rynek, Fetyszysta, Czy to miłość?, Chłopcy, "Polska", Namiętność w miejscu publicznym oraz jednej płyty "garażowej" Cztery Miesiące Do Wiosny zawierającej osiem melanchol...

Pozostałe książki:

Chłopcy Czy to miłość? Fetyszysta Archipelag Rynek czyli Dziennik Brygida Dżonsa
Wszystkie książki Sławomir Łuczak

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę I tak wszyscy się tu znajdziecie? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka I tak wszyscy się tu znajdziecie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl