Incognito. Niesamowity Przypadek Pawła K. Tom 1. A imię jego... / Druga strona lustra

Piotr Czarnecki, Łukasz Ciżmowski
Incognito. Niesamowity Przypadek Pawła K. Tom 1. A imię jego... / Druga strona lustra
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Reedycja pierwszego zeszytu serii, który najpierw ukazał się w wersji cyfrowej, a później drukiem w wersji zbierającej trzy zeszyty, jednak w nietypowym, większym formacie. Pewnego dnia, Paweł Kamiński odkrywa, że posiadł umiejętność stawania się niewidzialnym. Choć przez lata wykorzystuje swój dar do własnych celów, jeden postrzał zmienia jego nastawienie. Odziany w kostium inspirowany klasycznym kinem grozy Paweł postanawia stawić czoła przestępcom terroryzującym jego miasto jako tajemniczy Incognito. Podobnie jak wszystkie dotychczasowe zeszyty Wydawnictwa Sol Invictus, które przejęło serię, komiks liczy 32 strony w formacie zeszytowym. W reedycji numeru 1 znajdziecie odświeżone wizualnie i z poprawionymi dialogami historie A imię jego... oraz Druga strona lustra. Nie zabraknie również materiałów dodatkowych w postaci szkiców i ilustracji Łukasza Ciżmowskiego.
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-943938-5-4, 9788394393854
Wydawnictwo: Sol Invictus
Kategoria: Komiks
Stron: 32

Autor

Piotr Czarnecki
Urodzony w 1975 roku w Polsce (Gdańsk)
Piotr Czarnecki - utytułowany szachista i pokerzysta, w przeszłości właściciel firmy IT i studia grafiki komputerowej, a obecnie pisarz. Pasjonat militariów i historii, w szczególności II wojny światowej. Autor artykułów na portalu historycznym: II ...

Pozostałe książki:

Incognito. Niesamowity Przypadek Pawła K. Tom 6. Kolory grozy, część 1 Geneza i doktrynalny charakter kataryzmu fran. Incognito. Niesamowity Przypadek Pawła K. Tom 3. Skóra i krew, część 2 Incognito. Niesamowity Przypadek Pawła K. Tom 2. Skóra i krew, część 1 Reder '44
Wszystkie książki Piotr Czarnecki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Incognito. Niesamowity Przypadek Pawła K. Tom 1. A imię jego... / Druga strona lustra aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Incognito. Niesamowity Przypadek Pawła K. Tom 1. A imię jego... / Druga strona lustra. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl