Incognito. Niesamowity Przypadek Pawła K. Tom 6. Kolory grozy, część 1

Piotr Czarnecki, Łukasz Ciżmowski, Monika Filipiak
Incognito. Niesamowity Przypadek Pawła K. Tom 6. Kolory grozy, część 1
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Po otrzymaniu krwawego ostrzeżenia, Paweł K. zdaje sobie sprawę, że ktoś zna jego podwójną tożsamość. Tym razem to jemu przyjdzie się zmierzyć z niewidocznym przeciwnikiem, który zdaje się wiedzieć o nim wszystko. Historia zawiera także bonusową historię pt. Pożegnanie, narysowaną przez Monikę Filipiak, a napisaną przez Piotra Czarneckiego.
ISBN: 978-83-940575-8-9, 9788394057589
Wydawnictwo: Sol Invictus

Autor

Piotr Czarnecki
Urodzony w 1975 roku w Polsce (Gdańsk)
Piotr Czarnecki - utytułowany szachista i pokerzysta, w przeszłości właściciel firmy IT i studia grafiki komputerowej, a obecnie pisarz. Pasjonat militariów i historii, w szczególności II wojny światowej. Autor artykułów na portalu historycznym: II ...

Pozostałe książki:

Geneza i doktrynalny charakter kataryzmu fran. Incognito. Niesamowity Przypadek Pawła K. Tom 3. Skóra i krew, część 2 Incognito. Niesamowity Przypadek Pawła K. Tom 1. A imię jego... / Druga strona lustra Incognito. Niesamowity Przypadek Pawła K. Tom 2. Skóra i krew, część 1 Reder '44
Wszystkie książki Piotr Czarnecki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Incognito. Niesamowity Przypadek Pawła K. Tom 6. Kolory grozy, część 1? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Incognito. Niesamowity Przypadek Pawła K. Tom 6. Kolory grozy, część 1. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl