Recenzje książki "Intymne życie Adama P."

Dodaj swoją recenzję

"Intymne życie Adama P."

18.06.2024

"INTYMNE ŻYCIE Adama P" autorstwa Dawida Przybysza to kontynuacja powieści "INTYMNE ŻYCIE Moniki P". Jest to wyjątkowa podróż do świata Adama, który ukazuje swoją perspektywę na życie z Moniką P. Dawid Przybysz ponownie przyciągnął mnie swoim lekkim i przystępnym stylem pisania, tworząc historię, która wciąga od pierwszych stron. "I Want To Know ... Recenzja książki Intymne życie Adama P.

Świetna książka

11.06.2024

„Intymne Życie Adama P” Jeśli czytaliście „Intymne życie Moniki P”. To kolej, aby poznać historie z perspektywy Adama P.
Bohater, opowiada w trzech częściach swoją historię. Po tym, jak zabrakło Moniki w jego życiu, o przeszłości oraz jak ułożył sobie życie na nowo.

To, co nie dopowiedziała w poprzedniej części jego żona, to Adam nam to wyjaśni.... Recenzja książki Intymne życie Adama P.

SZ
@szalona.ksiazko.holiczka
× 1

Intymne życie Adama P.

16.05.2024

Od premiery minęły już trzy miesiące, pragnę przypomnieć, że dzięki uprzejmości autora mój blog objął patronatem medialnym najnowszą książkę Dawida Przybysza ,,Intymne życie Adama P.” . Mamy tu opisany męski punkt widzenia, jednym słowem historia widziana okiem faceta. Jest to kontynuacja pełnej emocji książki ,,Intymne życie Moniki P.’’ Dawid Pr... Recenzja książki Intymne życie Adama P.

@ela_r22@ela_r22 × 17

gorący patronat

1.04.2024

Poznajcie część drugą intrygującej historii małżeństwa, tym razem z perspektywy Adama - męża Moniki. ,,Hmm… Długo nad tym myślałem, co napisać, aby zachęcić Was, Drogie Czytelniczki, do przeczytania mojej wersji wydarzeń intymnego życia z Moniką P. Do tej pory to żona rozdawała karty i kontrolowała całą grę. Przyszedł czas na kontrę! Ciekawe czy ... Recenzja książki Intymne życie Adama P.

INTYMNE ŻYCIE ADAMA P.

14.03.2024

RECENZJA PATRONACKA „INTYMNE ŻYCIE ADAMA P.” WSPÓŁPRACA REKLAMOWA — AUTOR: DAWID PRZYBYSZ Wydawnictwo: Self Publishing *** Gdybym mógł cofnąć czas, na pewno wiele rzeczy zrobiłbym inaczej. Ale nie posiadam takiej mocy.... Nikt jej nie ma, dlatego pamiętajcie, Drogie Czytelniczki, by nie działać pod wpływem emocji. Nie bez powodu mówi ... Recenzja książki Intymne życie Adama P.

© 2007 - 2024 nakanapie.pl