Jak pomnożyć źródła swoich dochodów. Metody zdobycia i zachowania majątku

Robert G. Allen
Jak pomnożyć źródła swoich dochodów. Metody zdobycia i zachowania majątku
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Amerykański multimilioner Robert G. Allen pomógł tysiącom ludzi osiągnąć wolność finansową, a wielu amerykańskich milionerów przyznaje, że majątek zdobyli dzięki jego radom. Autor wychodzi z założenia, że zrozumienie kwestii związanych z pieniędzmi -wiedza o tym, jak je zarobić i utrzymać - ma ogromny wpływ na nasze życie. Niewielu jednak ludziom zarządzanie pieniędzmi przychodzi z łatwością, większość musi się nauczyć, jak to robić. Dlatego w tej książce Allen opisuje proste, sprawdzone i skuteczne sposoby pomnażania strumieni dochodów. Pokazuje, jak je stworzyć, poświęcając na to tylko część swego wolnego czasu, wykorzystując niewiele własnych pieniędzy lub nawet obywając się bez nich, pracując samodzielnie lub zatrudniając tylko kilku pracowników. # Z tej książki można się nauczyć, jak: w prosty sposób kontrolować stan swoich finansów, # szukać okazyjnych transakcji na rynku nieruchomości, # szybko i z niewielkim ryzykiem podwoić pieniądze na giełdzie. # stworzyć wielorakie, napływające przez całe życie strumienie dochodów, # inwestować nadwyżki finansowe, # zapewnić bezpieczną finansowo przyszłość rodzinie i najbliższym.
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-7526-170-7, 9788375261707
Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska
Mamy 2 inne wydania tej książki

Autor

Robert G. Allen Robert G. Allen
Urodzony 20 maja 1948 roku w Kanadzie (Raymond)
Jest autorem kilku cieszących się olbrzymim powodzeniem książek z dziedziny finansów.

Pozostałe książki:

Assessing & Reforming Public Financial Management Farm to Factory Hitchcock's Romantic Irony Jak pomnożyć źródła swoich dochodów. Metody zdobycia i zachowania majątku Jednominutowa gotówka Jednominutowy milioner. Światła droga do bogactwa Mensa The High IQ Society. Testy osobowościowe One Minute Millionaire The Enlightened Way One Step Ahead Punctuation Oxford School Dictionary and Thesaurus Złam kod milionerów twój klucz do światowego bogactwa
Wszystkie książki Robert G. Allen

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Jak pomnożyć źródła swoich dochodów. Metody zdobycia i zachowania majątku? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Jak pomnożyć źródła swoich dochodów. Metody zdobycia i zachowania majątku. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl