Jak praktykować : jak nadać życiu sens

Tenzin Gjaco "XIV Dalajlama"
Jak praktykować : jak nadać życiu sens
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Od początku do końca duchowa ścieżka polega na rozwijaniu dobrego serca i umysłu przez właściwe nastawienie moralne i prawidłowe zrozumienie rzeczywistości, wzmocnione koncentracją. Rozwój moralności, skupionej medytacji oraz mądrości traktujcie jako plan, którego ostatecznym celem jest osiągnięcie oświecenia, plan przypominający nam o najwyższym celu duchowej praktyki ? przekształceniu naszego nastawienia w postawę pełną spokoju, współczucia, skupienia i mądrości. Zrozumienie owego planu stanowi samo w sobie część duchowej ścieżki i zbliża nas do głównego celu naszej podróży.
Data wydania: 2002
ISBN: 978-83-7301-305-6, 9788373013056
Wydawnictwo: Rebis
Stron: 154

Autor

Tenzin Gjaco "XIV Dalajlama" Tenzin Gjaco "XIV Dalajlama"
Urodzony 6 lipca 1935 roku w Chinach (Takcer)
Tenzin Gjaco, XIV Dalajlama – duchowy i polityczny przywódca narodu tybetańskiego, laureat pokojowej nagrody Nobla (1989). Urodził się w chłopskiej rodzinie, w miejscowości Takcer w północno-wschodnim Tybecie, niedaleko miasta Xining. W wieku dwóch ...

Pozostałe książki:

Etyka na nowe tysiąclecie Buddyjska ścieżka do pokoju : wykłady na Harvardzie Autobiografia duchowa Sztuka szczęścia. Poradnik życia Medytacje na każdy dzień. Ścieżka do spokoju
Wszystkie książki Tenzin Gjaco "XIV Dalajlama"

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Jak praktykować : jak nadać życiu sens aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Jak praktykować : jak nadać życiu sens. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl