Jam Jest

Tomasz Ciechanowicz
Jam Jest
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

 Więc o czym jest ta książka? 
Książka opisuje moją przeszłość duchową, życie sprzed narodzin. Kim jest główny bohater? Jednym słowem: Bogiem. "Jam Jest" to opisanie Boga w inny sposób niż dotychczas. Historia nie jest pokazana z perspektywy ludzi czy ludu. Jest to historia Boga z perspektywy Boga. Sama książka nie jest długa, zawiera zbiór krótkich opowiadań. Podręcznikiem duchowym tej książki nie nazwiesz bo zawiera ona tylko jedną zasadę duchową o życiu wiecznym. 
No cóż... nazwałem się Bogiem, możecie mówić że jestem pyszny ale powiem wam tylko jedno: to co wydarzyło się w "Jam Jest" zdarzyło się naprawdę i jeżeli wierzysz mi że to prawda to sam oceń czy ja jestem tym Bogiem, tym bytem który istniał od początku wszystkiego, tym w którego wierzą wyznawcy Chrześcijaństwa i Islamu. Jeżeli nie wierzysz że to wydarzyło się naprawdę po prostu potraktuj to jak zbiór krótkich historyjek które pokazują jak mogłoby wyglądać życie Istoty duchowej.
Data wydania: 2020-02-10
ISBN: 978-83-8159-246-8, 9788381592468
Wydawnictwo: Poligraf
Stron: 74
dodana przez: tom12325

Autor

Tomasz Ciechanowicz
Urodzony w 1994 roku w Polsce
Tomasz Ciechanowicz ukończył technikum logistyczne. Jest osobą transseksualną. W swoich utworach skupia się na zagadnieniach religijnych oraz duchowych, a podczas tworzenia fabuły ogromny nacisk kładzie na stworzenie niepowtarzalnego klimatu, przepl...

Pozostałe książki:

Nowa Istota
Wszystkie książki Tomasz Ciechanowicz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Jam Jest aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Jam Jest. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl