Jasnowidzenie w interpretacji kart tarota

Piotr Gońciarz
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Jasnowidzenie w interpretacji kart tarota
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Wolna wola czy ślepy los? Co rządzi naszymi decyzjami w sprawach miłości, pracy, wyborów życiowych? Czy, gdybyśmy posiadali dobrze rozwinięty tzw. szósty zmysł, życie byłoby prostsze? Żeby się tego dowiedzieć trzeba spróbować. Najlepiej zacząć od praktyki polegającej na obudzeniu czucia wewnętrznego i zdolności postrzegania pozazmysłowego. W książce Piotra Gońciarza, autora "Jasnowidzenia dla początkujących", znajdziesz pomocne wskazówki do rozwoju intuicji uruchamiające parapsychiczną wrażliwość. Zawiera ona opisy symboliki i rozkładów kart oraz wiele ćwiczeń doskonalących widzenie wewnętrzne. Ta zdolność jest bardzo przydatna w czytaniu z kart tarota jak i w życiu osobistym.

W tej publikacji, będącej niezastąpionym poradnikiem zarówno dla osób rozpoczynających pracę z tarotem jak i tych, którzy chcą odkryć w sobie dar jasnowidzenia, znajdziesz metody i techniki, które z łatwością zastosujesz do praktycznego czytania kart tarota lub innych technik dywinacyjnych. Autor odkrywa tajemnice parapsychologii i rozwoju osobistego, wskazując drogowskazy życiowe.

Mając otwarty umysł na to, co nieznane i subtelne możesz osiągnąć bardzo wiele.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-7377-416-2, 9788373774162
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
Kategorie: Poradniki, Ezoteryka
Stron: 115

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

„Jasnowidzenie w interpretacji kart Tarota” – Piotr Gońciarz

13.11.2012

„Miej otwarty umysł na to, co nieznane i subtelne, a z łatwością rozbudzisz swój szósty zmysł” [okładka] NOTA WYDAWCY: Piotr Gońciarz – parapsycholog, znawca metod niekonwencjonalnych, doradca rozwoju osobistego, pomaga w rozwiązywaniu problemów za pomocą Tarota i umiejętności jasnowidzenia. MOJA OPINIA: Tarotem, wszelkiego rodzaju afirmacjami, w... Recenzja książki Jasnowidzenie w interpretacji kart tarota

Jasnowidzenie w interpretacji kart Tarota

18.07.2012

Autor podręcznika tworzącego obszerne vademecum na temat umiejętności jasnowidzenia, która - jak się możemy dowiedzieć - jest niesamowicie przydatna (albo i obowiązkowa) przy interpretacji kart Tarota, to Piotr Gońciarz. Jest to parapsycholog zajmujący się głównie intuicją i szóstym zmysłem, rozwojem duchowym, pomaga przy pomocy kart Tarota. W swoj... Recenzja książki Jasnowidzenie w interpretacji kart tarota

Moja opinia o książce

Opinie

@sylwia_85
2012-11-13
10 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Jasnowidzenie w interpretacji kart tarota. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl