Kawiarnia na końcu świata

John P. Strelecky
7.2 /10
Ocena 7.2 na 10 możliwych
Na podstawie 5 ocen kanapowiczów
Książka Kawiarnia na końcu świata
Książka Kawiarnia na końcu świata
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.2 /10
Ocena 7.2 na 10 możliwych
Na podstawie 5 ocen kanapowiczów

Opis

Kawiarnia na końcu świataW wieku trzydziestu trzech lat John doświadczył czegoś, co na zawsze zmieniło jego życie, i w przypływie natchnienia postanowił napisać Kawiarnię na końcu świata. Nie posiadał kierunkowego wykształcenia, które mogłoby mu w tym pomóc. Niniejsza książka jest jego debiutem literackim.Już rok po jej wydaniu, przy ogromnym wsparciu ze strony czytelników, Kawiarnia na końcu świata zawędrowała w najdalsze zakątki świata, inspirując ludzi na każdym kontynencie, łącznie z Antarktydą. Wspięła się na sam szczyt listy bestsellerów i została przetłumaczona na trzydzieści cztery języki. Od tamtej pory John napisał już inne książki, w tym Return to The Why Caf, Life Safari, The Big Five for Life, The Big Five for Life Continued oraz Ahas! Moments of Inspired Thought.Za sprawą swoich publikacji oraz wystąpień w telewizji i radiu ...
ISBN: 978-83-946528-6-9, 9788394652869
Wydawnictwo: Aktywa
Stron: 137

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Kawiarnia na końcu świata - John Strelecky

Cała recenzja - Historia pozornie jest najzwyklejsza jak to tylko jest możliwe. Mężczyzna postanawia wybrać się na urlop, ale przeszkody napotkane na drodze krzyżują plany, co zaczyna falę dziwności i niepokoju w ,,Kawiarni na końcu świata". Od początku towarzyszyły mi emocje, które raczej powinn... czytaj dalej »

BO
@Bookowa

Przypowieść?

W pewnym momencie, w życiu Johna zadecydował przypadek. Korek na autostradzie sprawił, że znalazł sie w odpowiednim miejscu, o odpowiedniej porze, by zrozumieć sens swojego życia. Pare godzin dało mu odpowiedź na pytania, które definiowały nie tylko kim jest, ale kim chciałby być. "Dotarło do ... czytaj dalej »

@esclavo @esclavo

jaki jest sens życia?

Fabuła przypomina mi "Najlepsze miejsce na świecie jest właśnie tutaj". Bohater książki wybiera się na urlop, żeby podładować baterie. Niestety stoi w korku i zniecierpliwiony postanawia zawrócić. Błądzi po autostradzie i kończy mu się paliwo. Nagle dostrzega kawiarnię, która stoi prawie na pustkow... czytaj dalej »

AJ
@Ajunadesign
Zobacz wszystkie · {} Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@Patriseria
@Patriseria 2019-03-01
Przeczytane (2019-01-11)
Nie jestem fanką książek motywujących. Zastanawiam się co stało się z ludźmi, że nie potrafią żyć. Triumfy świecą tysiące mentorów, coachów- którzy 'objawiają' oczywiste prawdy życiowe. Za każdą wskazówkę pobierają sowite wynagrodzenie. Niestety męczyłam się niemiłosiernie. Bardzo duża czcionka, mam wrażenie, że to tylko po to by wydawała się dłuższa. Zaledwie 140 stron, a czytałam tydzień. Rozważania bohatera się powielają, niby już dochodzi do jakiś wniosków, a za chwilę zaczyna od początku. John przeżuwa śniadanie, a w międzyczasie myśli nad swoim przeznaczeniem- dla mnie to abstrakcja. W końcu dochodzi do wniosku, że można robić to co się lubi i z tego się utrzymywać, że nie trzeba spę...
serce | link |
@ewamroczkowskabooks
@ewamroczkowskabooks 2019-01-29
Przeczytane (2019-01-29) Zbiory własne Recenzenckie
Kawiarnia na końcu świata niesie za sobą silne przesłanie o życiu. To opowieść o poszukiwaniu siebie i swojej drogi. Autor w prosty sposób mówi nam ile niektóre rzeczy są warte i jak wiele omija nas w pogoni za pieniądzem. Książka skłania do refleksji i przemyślenia wielu naszych zachowań na nowo... Bardzo wartościowa historia.
serce | link |
@Kraina_uslana_ksiazkami
@Kraina_uslana_ksiazkami 2019-08-30
Przeczytane (2019-08-30)
@esclavo
@esclavo 2019-01-20
Przeczytane (2019-01-20)
BO
@Bookowa 2019-01-16
Przeczytane (2019-01-15)

Co czytać po książce “Kawiarnia na końcu świata”- John P. Strelecky

Książka Maus. Opowieść ocalałego. Wydanie zbiorcze
Maus. Opowieść ocalałego. W... Spiegelman Art
9/10
„Maus” powszechnie jest uważany za najważniejszy komiks w hi...
Książka Paper Girls #3
Paper Girls #3 Brian K. Vaughan, Cliff Chiang
7/10
Kontynuacja przebojowej serii napisanej przez żywą legendę w...
Książka Bardzo brzydki dziennik
Bardzo brzydki dziennik Iga Chmielewska
8/10
Właśnie trzymasz w dłoniach Bardzo Brzydki Dziennik. A skoro...
Książka Bestie
Bestie Barbara Mikulska
6/10
Kiedy boska miłość schodzi między istoty ułomne, wszystko s...
Książka Przepaść
Przepaść Michelle Paver
8/10
Przeszłość nie chce być pogrzebana. A prawda wcale nie wyzwa...

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się