Każde dziecko może jeść właściwie : co robić, by jedzenie nie było powodem kłótni dzieci z rodzicami

Annette Kast-Zahn
Każde dziecko może jeść właściwie : co robić, by jedzenie nie było powodem kłótni dzieci z rodzicami
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Czy Twoje dziecko nie je, jak powinno? Czy je za mało? Albo za dużo? A może najczęściej je to samo? Czy podczas jedzenia odbywa się ciągle to samo \"przedstawienie\"? Rodzice znają ten stres. Najpierw, kiedy dziecko jest małe, martwią się, że je za mało albo najchętniej to samo. Później, kiedy jest starsze, że je nie to, co powinno, albo co obecnie zdarza się coraz częściej że je za dużo. Każde dziecko może nauczyć się jeść właściwie to książka adresowana do rodziców, którzy chcieliby uniknąć niepotrzebnych naszym zdaniem zmartwień i już od pierwszych dni p0o narodzinach dziecka właściwie rozwiązać problem jedzenia, tzn. bez wywierania nacisku na dziecko i bez osobistego stresu.
Data wydania: 2003-12-15
ISBN: 978-83-7278-106-2, 9788372781062
Wydawnictwo: Media Rodzina
Stron: 144

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Każde dziecko może jeść właściwie : co robić, by jedzenie nie było powodem kłótni dzieci z rodzicami aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Każde dziecko może jeść właściwie : co robić, by jedzenie nie było powodem kłótni dzieci z rodzicami. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl