Kiedy złość niszczy twój związek

Matthew McKay, Kim Paleg
Kiedy złość niszczy twój związek
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Złościmy się z wielu powodów. Instynkt podpowiada, że powinniśmy się zemścić na tych, którzy zadali nam ból. Złość i chęć zemsty mogą przynieść pozorne ukojenie, ale ból wkrótce wraca. Jest jednak sposób na to, żeby przestać traktować złość (i chęć zemsty) jako skuteczną metodę samoobrony. W tej książce znajdziesz kilka wypróbowanych metod pracy nad sobą. Korzystanie z nowo nabytych umiejętności ułatwi Ci zmianę twoich relacji małżeńskich. Zbliżysz się do swojego partnera i przypomną się wam odległe dni, kiedy byliście w sobie szaleńczo zakochani.
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-7489-159-2, 9788374891592
Wydawnictwo: GWP
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Matthew McKay Matthew McKay
Urodzony 18 lutego 1948 roku w USA
Dr Mathew McKay jest doświadczonym psychologiem, członkiem Instytutu Wrighta w Berkeley. Prowadzi własną praktykę terapeutyczną, jest autorem ponad dwudziestu pięciu książek, z których w Polsce ukazały się m.in.: Kiedy twoja złość krzywdzi dziecko (...

Pozostałe książki:

Sztuka skutecznego porozumiewania się. Praca Rodzina Zabawa Jak zwalczyć stres i osiągnąć pełen relaks? Trening. Wydanie V Jak ujarzmić emocje? Trening Kiedy twoja złość krzywdzi dziecko. Poradnik dla rodziców Kiedy złość rani
Wszystkie książki Matthew McKay

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Kiedy złość niszczy twój związek? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kiedy złość niszczy twój związek. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl