Kierownictwo duchowe i medytacja

Thomas Merton
Kierownictwo duchowe i medytacja
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książka składa się z dwóch części. Pierwsza część adresowana jest do osób, które poszukują kierownika duchowego lub chcą pełniej wykorzystać już istniejącą relację oraz do kapłanów, którzy są zbyt nieśmiali, by uważać się za potencjalnych ,,kierowników duchowych”. Autor wskazuje jak przezwyciężać naturalne wątpliwości, aby – polegając na Bożej pomocy – podjąć tę posługę.
Druga część książki składa się z rozważań na temat medytacji i jest przeznaczona głównie dla tych, którzy pragną codziennie medytować.
Data wydania: 2011-10-06
ISBN: 978-83-7595-338-1, 9788375953381
Wydawnictwo: M
Stron: 104
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Thomas Merton Thomas Merton
Urodzony 31 stycznia 1915 roku w USA (Prades)
Ojciec Ludwik -Pisarz amerykański, konwertyta, trapista w opactwie Gethsemani. Twórca , rozważań, listów, zapisków, prozy kontemplacyjno-mistycznej. Mertona jako poetę możemy poznać z Wyboru wierszy (1986). Interesujący dialog o Bogu, Kościele i św...

Pozostałe książki:

Dziennik azjatycki Bieg ku górze : historia powołania (1939-1941) Listy Rimbaud, Apollinaire i inni Siedmiopiętrowa góra
Wszystkie książki Thomas Merton

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Kierownictwo duchowe i medytacja? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kierownictwo duchowe i medytacja. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl