Klątwa Nawii

Pati Maczyńska
Klątwa Nawii
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kiedy w 59 roku Damrokę rozszarpały wilki, nikt nie spodziewał się, że zostanie nawką – duszą przedwcześnie zmarłego pozbawionego cielesnej postaci. Nikt nie spodziewał się, że będzie poszukiwać wcielenia wiele lat później. I nikt nie spodziewał się, że wybór padnie na Paulinę – jedną z czteroletnich bliźniaczek, która zaufa starszej pani spotkanej podczas zabawy. Rozpocznie się walka o to, co w życiu najważniejsze – rodzinę. Oriana podejmie trud i wraz z przyjaciółmi ruszy na poszukiwanie córki oraz będzie walczyć o jej bezpieczeństwo. Podróż przyniesie jej znacznie więcej niż się spodziewa. „Klątwa Nawii” to już druga część przygód Oriany i jej rodziny, którą wcześniej mogliśmy poznać w powieści „Południca ze Świątyni Słońca”. Tym razem słowiańska mitologia przeplata się z miejscowymi legendami, które odkrywają tajemnicze historie okolic Lubelszczyzny i Roztocza. To trzymająca w napięciu, pełna zwrotów akcji, ale też okraszona humorem powieść o pokonywaniu swoich lęków, sile uczucia, więzach rodzinnych i miłości. A wszystko to w otoczeniu przepięknych krajobrazów i tajemniczych pogańskich podań. http://www.psychoskok.pl/produkt/klatwa-nawii/
Data wydania: 2017
ISBN: 978-83-8119-017-6, 9788381190176
Wydawnictwo: Psychoskok
Stron: 166

Autor

Pati Maczyńska Pati Maczyńska
Urodzona 16 maja 1978 roku w Polsce
Pati Maczyńska (Patrycja Anna Maczyńska) - trochę zwariowana samodzielna mama. Na co dzień pracuje jako położna onkologiczna. Mimo dysleksji hobbystycznie autorka powieści. Rodzinnie związana z Nałęczowem, ale na stałe mieszka w Świdniku.

Pozostałe książki:

Skarb Szeptuchy Południca ze Świątyni Słońca Co widziały cztery ściany
Wszystkie książki Pati Maczyńska

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Klątwa Nawii nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Klątwa Nawii. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl