Kochane misie Mój Dzień w Przedszkolu

Justyna Święcicka
Kochane misie Mój Dzień w Przedszkolu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Kochane misie - duża książka to pełna ciepła i miłości opowieść o wspaniałej rodzinie misiów: o mamie i tacie, o babci i dziadku i o dwóch małych misiach też. "Nasza Rodzinka" ta mała książka to albumik rodzinny. Mama i tata dużo pracują, ale znajdują też czas na wspólne zabawy z dziećmi. Babcia jest zawsze gotowa, by opiekować się wnukami. Dziadek jest mądry, chętnie służy radą i pomocą. Małe misie- jak dzieci- są ciekawe świata, trochę łakome, trochę leniwe, ale zawsze wesołe i skore do zabawy. Mój dzień w przedszkolu - duża książka to opowieść o tym, co się dzieje, gdy dzieci idą do przedszkola. Historia napisana przez psychologa dziecięcego - Justynę Święcicką, pomoże przygotować dziecko na ten dzień. To lektura obowiązkowa dla każdego przedszkolaka i jego rodziców ! Moi przyjaciele - to mała książeczka jako pamiętnik malucha. Dzieci znajdą w niej portrety przyjaciół z przedszkola. A czy można nie lubić miejsca, w którym spotyka się przyjaciół ?
Data wydania: 2005
ISBN: 978-83-7375-285-6, 9788373752856
Wydawnictwo: Wilga
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 10
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Kochane misie Mój Dzień w Przedszkolu aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kochane misie Mój Dzień w Przedszkolu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe