Recenzje książki "Kochani, dlaczego się poddaliście?"

Dodaj swoją recenzję

"Jest tyle spraw, o których nie mogę powiedzieć nikomu z wyjątkiem ludzi, których już nie ma."

13.05.2019
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Prawdę mówiąc, tej pozycji nigdy nie miałam w planach. Co śmieszniejsze - nawet nie wiedziałam, że istnieje. Skłoniła mnie do niej bibliotekarka, kiedy spytałam się o jakieś młodzieżówki. I szczerze? Nie pożałowałam, więc mam nadzieję, że wy również nie pożałujecie. Główną bohaterką dzieła napisanego przez Avę Dellairę, jest 15-letnia Lauren. Pół... {} Recenzja książki Kochani, dlaczego się poddaliście?

@Ronnie_2@Ronnie_2 {}× 1

Listy do…

8.04.2015

„- Myślę, że kiedy się traci kogoś bliskiego, to trochę tak, jakby się traciło siebie”.* Do sięgnięcia po „Kochani dlaczego się poddaliście?” skłonił mnie blurb, fakt, że to debiut autorki oraz zainteresowanie tym tytułem zaprzyjaźnionych blogerek. Gdy tylko książka zjawiła się u mnie zajrzałam do środka i… przepadłam. Uwielbiam czytać książki pis... {} Recenzja książki Kochani, dlaczego się poddaliście?

Kochani, dlaczego się poddaliście?

30.03.2015

Książek na temat straty, samotności, bólu i rozpaczy jest mnóstwo, a lawina ich powstawania nie ma końca. W tym wszystkim znaleźć można książki o wszelakiej tematyce dotykające konkretnego problemu - w lepszej, lub gorszej formie. Debiutancką powieść Dellairy bez zastanowienia zaszufladkowałam właśnie do wyżej wymienionego grona, z góry zakładając... {} Recenzja książki Kochani, dlaczego się poddaliście?

Listowna terapia...

29.03.2015
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

"Jest wiele tematów, w których słowa się nie sprawdzają."[s. 186] Laurel to piętnastolatka, która przeżywa teraz dość ciężko okres w swoim życiu. Pół roku temu straciła ukochaną, starszą siostrę, matka, u której spędzała co drugi tydzień, nie radzi sobie z tym najlepiej i postanawia wyjechać do Kalifornii, przez co dziewczyna ten czas od teraz spę... {} Recenzja książki Kochani, dlaczego się poddaliście?

@Ruczek@Ruczek {}
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl