Kochanie? Witam w piekle

Aleksandra Mrorers
8.3 /10
Ocena 8.3 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Kochanie? Witam w piekle
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.3 /10
Ocena 8.3 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Szarmancki w gestach, okrutny w czynach. Diabeł w ludzkiej skórze.

Czy starając się być dobrą dla wszystkich, możesz trafić do piekła zgotowanego przez jedną osobę?

Jeanny jest zwykłą osiemnastoletnią dziewczyną, posiadającą marzenia i snującą plany na przyszłość.
W najgorszych koszmarach nie może przewidzieć tego, co szykuje dla niej los.
Wszystko za sprawą przystojnego mężczyzny o hipnotyzującym spojrzeniu.
Jedna zła decyzja sprawia, że wszystko zostaje jej odebrane.
Zostaje tylko on. I jego obsesja na jej punkcie.

Czy młoda kobieta wygra walkę o siebie? I czy jeszcze kiedykolwiek będzie wolna?

Data wydania: 2024-04-24
ISBN: 978-83-8373-043-1, 9788383730431
Wydawnictwo: Amare
Stron: 454
dodana przez: NovaeRes

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Recenzja

25.04.2024

✨️ „Nie wie jeszcze o tym, że z każdym przetańczonym krokiem wpada w czeluści piekła”. Mroczny debiut, mój piękny patronat, który przeczytałam jednym tchem to książka o obsesji mężczyzny, który siłą i przemocą psychiczną próbuję zmusić młodziutką kobietę do wspólnego życia. Książka jest dla czytelników pełnoletnich. ✨️„Dla niej był gotowy na wsz... Recenzja książki Kochanie? Witam w piekle

Witamy w piekle, kochanie.

26.04.2024

Miała marzenia, snuła plany na przyszłość, jak artysta malujący obraz swojego życia na płótnie wyobraźni. W jej umyśle już wyrósł pełen kolorów i świateł obraz tego, jak chce kroczyć przez dni i noce. Jednakże, jeden moment wystarczył, aby ta bańka marzeń pękła, rozpryskując się na drobne kawałki, jak błyskawica rozdzierająca niebo. To było jak ud... Recenzja książki Kochanie? Witam w piekle

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@bookaholic.in.me
2024-06-02

Obsesja może przybierać różne rozmiary. Kiedy tyczy się rzeczy materialnych to nie jest aż tak niebezpieczna, choć stanowi niemałe zagrożenie dla portfela i ilości wolnego miejsca w mieszkaniu. Gdy z obsesją poświęcamy się pracy zagrażamy jedynie sobie i własnemu zdrowiu. Jeśli jednak obsesja dotyczy drugiej osoby, to niekontrolowana może nieść ze sobą wiele zła. Ponieważ taka miłość niszczy zarówno osobę chorą, jak i obiekt jej uporczywych myśli i starań, i szybko taka relacja może przybrać szalenie kiepski kierunek.

Jeanny jest zwyczajną osiemnastolatką. Kocha książki, jest skupiona na nauce, nie sprawia żadnych problemów swoim rodzicom. Zapatrzona w starszego brata wie, że zawsze może na niego liczyć. Swoją przyszłość wiąże z kierunkiem artystycznym, bo kocha malować i jest niezwykle uzdolniona. Ma oddaną przyjaciółkę, nieco bardziej szaloną, z którą idealnie się uzupełniają. Jednak w najgorszych koszmarach nie sądziła, że jej życie może z dnia na dzień tak bardzo się zmienić. Wiedziała, że jest silna, ale nie sądziła, że ma w sobie aż tak wiele siły, by przetrwać prawdziwy koszmar na jawie.

Jason jest cenionym psychoterapeutą, a każdego pacjenta traktuje z szacunkiem i zawsze próbuje zrobić wszystko, by pomóc. Sam cierpi na bezsenność, jednak nie jest w stanie poradzić sobie z własną przypadłością. Jest dość zamknięty w sobie, mieszka z daleka od miasta, a wszystko po to, by w uśpieniu trzymać własne demony. Ale czy...

| link |
@ewela_czyta
2024-04-30
7 /10

"Jedna sekunda może zmienić wszystko. Wystarczy moment, aby nic nie było takie jak przedtem. On był sztormem, gwałtowna burza z piorunami. Podczas gdy ona była delikatnym deszczem. W jego rękach się przelewała. Pozostawała oddalona od siebie. A potem musiała na powrót się odnaleźć".

Jeanna wiedzie na pozór spokojne życie, ma kochających rodziców, brata oraz przyjaciółkę Scarlett (która odgrywa ważną rolę w tej historii). Również marzenia i plany na przyszłość, czegóż chcieć więcej. Co może się wydarzyć gdy na jej drodze pojawi się mężczyzna, którego stajesz się obsesją? Czy plany i marzenia wtedy mają znaczenie? Nawet w najgorszych koszmarach nie możesz przewidzieć co szykuje ci okrutny los. Dziewczyna zostaje porwana przez Jasona, który otwarcie obiecuje, że jest jego i tylko jego i nigdy jej nie wypuści. Czy młoda kobieta wygra tą nierówną walkę o swoją wolność? Do czego możne doprowadzić chora miłość?

Autorka od samego początku doskonale bawi się emocjami czytelnika, prowadząc go przez kolejne zwroty akcji oraz trzyma w niepewności przez całą narrację, sprawiając że trudno jest oderwać się od lektury. Przedstawia nam młodziutką dziewczynę, która ma marzenia i plany na przyszłość, kocha malarstwo. Wszystko zostaje jej odebrane w jednej chwili, wystarczył jeden moment by to wszystko utracić. Na jej drodze staje on, mężczyzna, który nosi w sobie mrok. Pragnie kochać i być kochanym. On sam walczy ze swoimi demonami z przeszłości, które nie dają mu spokoj...

| link |
@basiaa22.86
2024-05-01
10 /10
Przeczytane

😈Książka nie jest tylko historią porwanej dziewczyny oraz jej oprawcy.To historia dzięki której możemy poznać bardzo dokładnie bohaterów i ich psychikę.Powrót do przeszłości,walka z ich demonami wraz z nieumiejętnościà pogodzenia się z porażką,zaowocowało irracjonalne zachowanie Jasona oraz działania ciężkie do zrozumienia.
😈 Autorka wspaniale opisała ból,który towarzyszył naszej bohaterce.Ból związany ze stratą wolności i niezrozumienia jego obsesji wobec niej.Jej cierpienie sprawiało,że razem z nią cierpiałam i szukałam powodów myślenia porywacza,którego zachowanie było od samego początku niepokojące.
😈 Diabeł ma ogromną ilość twarzy,która zmienia się jak sztorm.Jego tok myślenia i zrozumienia go było bardzo trudne,ponieważ on działa według własnych zasad.Nikt nie może na niego wpłynąć,by zaczął myślić logicznie.

😈Ta historia dostarczyła mi mieszankę myśli,które sprawiły,że musiałam wytężyć swój umysł,by zrozumieć powód działania diabła.Poznanie wszystkich szczegółów jego działań nie spowodowało tego,że wzbudził we mnie jakieś pozytywne uczucia.Zło jest złem i nic tego nie zmieni!!

🔗Jest to idealna lektura dla osób chcących poznać szarmanckiego w działaniach diabła w ludzkiej skórze,dla którego nic nie liczyło się poza jego ofiarą.
To znakomity thriller erotyczny z wieloma emocjonującymi chwilami oraz momentami przyprawiających o ciarki na skórze.Musicie to przeczytać!
P O L E C A M

| link |
@Mania.ksiazkowaniaa
2024-04-26
8 /10
@zmiloscidomroku
2024-04-25
8 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Kochanie? Witam w piekle. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl