Cytaty z książki "Krąg prawdopodobieństwa błędu"

Dodaj nowy cytat
Od trzech lat brał udział w każdej dużej kumulacji i za każdym razem liczył. że będzie to jego ostatni, bo zwycięski kupon.
Okazało się, że w tym świecie, świecie w którym przyszło żyć dwóm braciom, duże pieniądze można było albo wygrać albo ukraść, a Grzech zdecydował się na to drugie rozwiązanie.
W poniedziałki rano ludzie nie zauważają się jeszcze bardziej niż w pozostałe dni tygodnia. Wszyscy myślami jeszcze wśród błogich niedzielnych zajęć idą smutni tam, dokąd muszą.
Dzień po popijawie nie należy do dni łatwych, prostych i przyjemnych.
Jednakże niezmiennie, odkąd sięga hazardowa i ludzka natura, mężczyznę najbardziej może rozproszyć kobieta. Dlatego w kasynie nigdy nie brakowało pięknych kobiet. I to nigdy nie był przypadek.
Rozwaga maleje, a temperatura rośnie, kiedy w twoje ramię nagle zaczyna się wczepiać pomalowanymi paznokciami piękna nieznajoma, która ewidentnie przeżywa twoją rozgrywkę. Chcesz więc grać za więcej i więcej, chcesz, żeby ona patrzyła. I patrzy. Jak przegrywasz.
Kiedy dziwka ma na ciebie ochotę sama z siebie to możesz to traktować jako komplement.
Momenty ulotnej bliskości między obcymi ludźmi są wyjątkowe.
<nav class="pagy-bootstrap-nav pagination" role="navigation" aria-label="pager"><ul class="pagination"><li class="page-item prev disabled"><a href="#" class="page-link">&laquo;</a></li><li class="page-item active"><a href="/ksiazka/krag-prawdopodobienstwa-bledu/cytaty?strona=1" class="page-link" >1</a></li><li class="page-item"><a href="/ksiazka/krag-prawdopodobienstwa-bledu/cytaty?strona=2" class="page-link" rel="next" >2</a></li><li class="page-item next"><a href="/ksiazka/krag-prawdopodobienstwa-bledu/cytaty?strona=2" class="page-link" rel="next" aria-label="next">&raquo;</a></li></ul></nav>
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl