Królowa Tearlingu

9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 5 ocen kanapowiczów
Książka Królowa Tearlingu
Książka Królowa Tearlingu
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 5 ocen kanapowiczów

Opis

Młoda księżniczka musi upomnieć się o tron i stoczyć bój z potężną czarownicą w decydującej rozgrywce między światłością a mrokiem. Kelsea dorastała w ukryciu, z dala od królewskiej twierdzy, i niewiele wie o straszliwej przeszłości Tearlingu. Jej przodkowie odpłynęli z chylącego się ku upadkowi świ...

Młoda księżniczka musi upomnieć się o tron i stoczyć bój z potężną czarownicą w decydującej rozgrywce między światłością a mrokiem. Kelsea dorastała w ukryciu, z dala od królewskiej twierdzy, i niewiele wie o straszliwej przeszłości Tearlingu. Jej przodkowie odpłynęli z chylącego się ku upadkowi świ... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2015
Wydawnictwo: Galeria Książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Przygotujcie się na historię, która Wami zawładnie

O "Królowej Tearlingu" autorstwa amerykańskiej pisarki Eriki Johansen było głośno w Polsce jakiś czas temu. Jest to powieść z nurtu fantastyki, a że ja sama jestem ogromną fanką tego rodzaju książek, to i z tą także musiałam się zapoznać. Nawet przeczytanie kilku negatywnych recenzji mnie nie zniech... czytaj dalej »

Zachwycająca!

„Królowa Tearlingu”, czy ten tytuł brzmi znajomo? Założę się, że czytelnicy, którzy śledzą cykl „Kiedy polskie wydanie?” z pewnością przypominają sobie, że jakiś czas temu właśnie ta książka została w tym zestawieniu zaprezentowana. Teraz dzięki wydawnictwu Galeria Książki mamy okazje zapoznać się z... czytaj dalej »

Królowa Tearlingu

Kelsea dorastała w odosobnieniu i ukryciu. W dniu swoich dziewiętnastych urodzin pod nadzorem straży królewskiej wyrusza do stolicy Tearlingu, gdzie czeka na nią nie lada wyzwanie. Dziewczyna ma objąć władzę i zostać Królową Tearlingu. Droga do osiągnięcia celu jest usiana licznymi zagrożeniami. Ś... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
IN
@indeks 2015-02-09
Książka dostaje ode mnie ocenę 4+/-5. Opis wydawcy można spokojnie zignorować. O czym jest to książka? O nagłym wejściu w dorosłość. O odwadze, ale także o gotowości ponoszenia konsekwencji swojej odwagi. O drodze, jaką trzeba przebyć żeby zasłużyć na zaufanie oraz wiarę innych ludzi. To wszystko w ciekawym, lekkim czytadle. Nie wiem tylko, jak do tej książki podeszliby faceci, bo dla mnie to tytuł zdecydowanie kobiecy.
SH
@Shadowangelqueen 2019-04-18
Przeczytane (2019-04-18)
serce
BI
@BielaHU 2019-04-15
Przeczytane (2019-04-15)
serce
@lolami
@lolami 2016-01-04
Przeczytane (2016-01-04)
serce
@xrosemarie
@xrosemarie 2015-07-20
serce
@Julianne
@Julianne 2015-06-18
Przeczytane (2015-01-01) Półka
serce

twórcy strony

puchar
IN
@indeks pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.