Recenzje książki "Księżniczka z lodu"

Dodaj swoją recenzję

Pierwsze spotkanie z Camillą i rozczarowanie.

@Rozchelstana_Owca @Rozchelstana_Owca · 2019-05-05 10:46:35

Wiele razy widywałam pozytywne opinie na temat książek pani Camilli. Jest to moje pierwsze spotkanie z jej twórczością i naprawdę nie wiedziałam czego się spodziewać. Poniekąd mam już wyrobioną opinię, ale jak nie ocenia się człowieka przez pryzmat wyglądu tak i ja nie będę całkiem oceniać poprzez tą jedną książkę. Całkowity zamysł jest super –... czytaj dalej »

Powrót do dzieciństwa – Camilla Läckberg „Księżniczka z Lodu”

@MarionetkaLiteracka @MarionetkaLiteracka · 2016-05-06 07:44:40

Celowe unikanie wulgarnego słownictwa w większości powieści pisanych przez kobiety jest według mnie rzeczą zdecydowanie bezsensowną, zwłaszcza wtedy, gdy mówimy o książkach kryminalnych czy thrillerach. W tym momencie cieszę się, że w tym wypadku jest zupełnie inaczej, gdyż Camilla Läckberg jest jedną z tych autorek, które nie boją się pisać tego c... czytaj dalej »

Księżniczka z lodu

@FiolkaK @FiolkaK · 2015-11-19 18:44:55

To wielki dzień dla pewnego starszego mężczyzny. Niezadowolony z życia, a szczególnie z tego, że musi je konsumować ze swoją małżonką – mało atrakcyjną charakterem – właśnie dostał swoją szansę od losu. Ma własną pracę, ogrzewa dom pod nieobecność weekendowej mieszkanki małej miejscowości w Szwecji. Tego wielkiego dnia planuje, jak wykorzysta wynag... czytaj dalej »

Mroczna tajemnica z przeszłości...

@ZaczytanywKsiazkach @ZaczytanywKsiazkach · 2014-12-25 08:28:36

Gdy w spokojnym miasteczku Fjällbacka na zachodnim wybrzeżu Szwecji zostaje znaleziona martwa Aleksandra Wijkner, wszystko wskazuje na to, że popełniła samobójstwo. Matka kobiety ma jednak wątpliwości i prosi przyjaciółkę córki z dzieciństwa, pisarkę Erikę Falck, żeby przyjrzała się tej tragedii. Erika wspólnie z Patrikiem Hedströmem, kolegą z mło... czytaj dalej »

Recenzja książki "Księżniczka z lodu" Camilla Läckberg

@Dariaaa @Dariaaa · 2014-07-14 16:40:41

Po przeczytaniu trylogii „Millennium” stałam się wielką fanką skandynawskich kryminałów, więc z chęcią sięgnęłam po „Księżniczkę z lodu” Camilli Läckberg. Niestety moje oddanie musi przejść na samego Larssona, autora „Millennium”, gdyż książka Läckberg stanowczo odbiega od ideału. Bohaterka powieści, trzydziestopięcioletnia pisarka – Eri... czytaj dalej »

Księżniczka z lodu

@Karalajn @Karalajn · 2014-06-09 15:58:00

Pierwsza książka Pani Camilli jaką przeczytałam - była powieść: “Zamieć śnieżna i woń migdałów”. Niestety pozycja ta nie przypadła mi do gustu – a już zupełnie nie rozumiałam porównań Camilli Läckberg do Stiega Larssona. Nawet na którymś z blogów wdałam się na ten temat w dyskusję i w obronie Pani Camilli usłyszałam/przeczytałam, że nie powinnam si... czytaj dalej »

Księżniczka z lodu

@Ameliie @Ameliie · 2013-06-12 19:29:03

„Trzeba żyć dalej, przestać żałować tego, co mogło być i skupić się na tym, co się ma.” Książki Camilli Läckberg były na mojej liście 'must read' od bardzo dawna i naprawdę nie wiem dlaczego tak długo zwlekałam z ich przeczytaniem, a właściwie pierwszej z nich, "Księżniczki z lodu". Skandynawskie kryminały zawsze kojarzyły mi się raczej dość b... czytaj dalej »

"Cóż znaczy kilka godzin zniewag wobec życia, w którym już nie będzie jego księżniczki z lodu."

@Created_Eternity @Created_Eternity · 2013-05-07 15:18:31

Pewnego dnia w środku zimy, sąsiad Alex odnajduje ją martwą w wannie. Pocięte żyły, krew na posadzce oraz żyletka tuż obok zwłok, świadczą o tym, iż kobieta popełniła samobójstwo. Są jednak osoby, które nie chcą w to wierzyć. Rodzice Alexandry oraz przyjaciółka z pracy, wierzą, iż dziewczyna nie byłaby do tego zdolna. Wkrótce po zrobieniu sekcji zw... czytaj dalej »

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się