Kształcenie szkolne. Podręcznik skutecznej dydaktyki

Bolesław Niemierko
Kształcenie szkolne. Podręcznik skutecznej dydaktyki
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Podręcznik wybitnego dydaktyka polskiego pokazuje proces nabywania wiedzy i kompetencji dydaktycznych przez nauczyciela. Autor umiejętnie łączy teorię i praktykę, aby odpowiedzieć na pytania czego uczy szkoła, jak kierować uczeniem się, jak poznać osiągnięcia szkolne ucznia. Książka przydatna zarówno dla studentów pedagogiki, młodych nauczycieli, jak i doświadczonych pedagogów.
Data wydania: 2007
ISBN: 978-83-60807-11-8, 9788360807118
Wydawnictwo: WAiP - Wydawnictwa Akademickie i Profesjonalne

Autor

Bolesław Niemierko Bolesław Niemierko Prof. dr hab. Bolesław Niemierko − pedagog, długoletni pracownik zakładów kształcenia nauczycieli, oświatowych instytutów resortowych w Warszawie oraz Uniwersytetu Gdańskiego i Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS, stypendysta Fulbrighta, IREX...

Pozostałe książki:

Ocenianie szkolne bez tajemnic Pomiar wyników kształcenia Jak pomagać (a nie szkodzić) uczniom ocenianiem szkolnym Między oceną szkolną a dydaktyką. Bliżej dydaktyki Diagnostyka edukacyjna
Wszystkie książki Bolesław Niemierko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Kształcenie szkolne. Podręcznik skutecznej dydaktyki aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Kształcenie szkolne. Podręcznik skutecznej dydaktyki. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl