La prova orale 1 livello elementare

Telis Marin
La prova orale 1 livello elementare
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Materiale autentico per la conversazione e la preparasione agli esami orali elementare-intermodio. La prova orale 1 stanowi pierwszy tom nowoczesnego podręcznika konwersacji, którego celem jest taki dobór materiału dydaktycznego, aby uczniowie wyrażali się w sposób spontaniczny i bezpośredni. Równocześnie służy również przygotowaniu uczniów do egzaminu ustnego na certyfikaty CELI 1 i 2, CILS 1 i 2, PLIDA A i B i im podobnym. Książka składa się z 35 jednostek tematycznych, które dotyczą szerokiej gamy tematów. Każda jednostka zawiera: fotografie - motyw, liczne pytania, potrzebne słownictwo, ćwiczenia komunikacyjne i scenariusz. Dyskusja odnawia się bezustannie, co jakiś czas posilając tematem zaczerpniętym z prezentowanego materiału, mając na uwadze utrzymanie zainteresowania studentów i rytm lekcji. Podręcznik uzupełniają glossarium i dwa krótkie testy. La Prova Orale 1 może być wykorzystana w grupach początkujących lub powtarzających poziom podstawowy aż do poziomu przed- średniozaawansowanego. Ponadto książka została również pomyślana, tak aby mogła być wykorzystana jako dodatkowy materiał dydaktyczny. ISBN: 960-7706-28-5
Data wydania: 2005
ISBN: 978-960-7706-28-7, 9789607706287
Wydawnictwo: edilingua

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę La prova orale 1 livello elementare? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka La prova orale 1 livello elementare. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl