Lato drugich szans

Dagmara Zielant-Woś
Lato drugich szans
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Czasami wsparcie nadchodzi z najmniej oczekiwanej strony…

Iris przez wiele lat zmagała się z presją toksycznego środowiska. Jednak gdy w końcu kontrolująca matka znika z jej życia, kobieta podejmuje decyzję o rozwodzie, by uwolnić się także od przemocowego męża.

Scott na co dzień mierzy się z trudami dotykającymi samotnego ojca dwóch córek i nadal próbuje uporać się z zaborczością swojej byłej żony.
Na pierwszy rzut oka tych dwoje nie łączy zbyt wiele. Jednak Iris i Scott spotkali się już wcześniej, a teraz los ponownie postanawia skrzyżować ich ścieżki. Szybko się okazuje, że mimo upływu czasu uczucia między nimi nie wygasły – zarówno te ciepłe, jak i te wywołujące ból.

Teraz oboje muszą uporać się z byłymi partnerami, którzy nie ułatwiają im życia. Iris i Scott stają też przed o wiele trudniejszym zadaniem, jakim jest skonfrontowanie się z błędami przeszłości. Czy wystarczy im sił, by wybaczyć zarówno sobie, jak i innym?

Iris i Scott muszą zmierzyć się z niełatwymi emocjami i jeszcze trudniejszymi rozmowami, nim zdecydują, czy są gotowi dać sobie drugą szansę. A latem może wydarzyć się wszystko…

Wydanie 1 - Wyd. Novae Res

Data wydania: 2024-07-05
ISBN: 978-83-8373-207-7, 9788383732077
Wydawnictwo: Novae Res
Stron: 356
dodana przez: dagmara.zielant.wos

Autor

Dagmara Zielant-Woś Dagmara Zielant-Woś Politolożka, obecnie kierowniczka projektów IT. Pochodzi z Podkarpacia, od lat mieszka i pracuje w Warszawie. Wierzy, że nic nie dzieje się przez przypadek i wszystko w naszym życiu ma swój czas. Od najmłodszych lat książki stanowiły ważną część jej...

Pozostałe książki:

Zanim zgaśnie iskra Tom I Lato drugich szans
Wszystkie książki Dagmara Zielant-Woś

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Lato drugich szans nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Lato drugich szans. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl