Lawa Opowieść o "Dziadach" Adama Mickiewicza

Przemysław Kaniecki
Lawa Opowieść o "Dziadach" Adama Mickiewicza
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Książki wchodzące w skład serii Klasyka Kina są przeznaczone dla szerokiego grona czytelników: miłośników i koneserów filmu polskiego i europejskiego, a przede wszystkim dla studentów filmoznawstwa i wiedzy o mediach w Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Warszawie i innych ośrodkach akademickich, dla których stanowić będą cenną - poszukiwaną na naszym rynku wydawniczym - pomoc dydaktyczne. Warto też wskazać na dodatkowy walor publikacji ukazujących się w wersji dwujęzycznej: w języku polskim i angielskim, co poszerza krąg czytelników o anglojęzycznych adresatów.
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-232-1890-6, 9788323218906
Wydawnictwo: Naukowe UAM w Poznaniu
Seria: Klasyka Kina
Kategoria: Film
Stron: 150

Autor

Przemysław Kaniecki Przemysław Kaniecki
Urodzony w 1982 roku w Polsce
Przemysław Kaniecki – ukończył polonistykę (UMK) i antropologię (UW); pisuje recenzje filmowe, publikował artykuły w "Kontekstach", "Kwartalniku Filmowym" i "Studiach Filmoznawczych", książkę o Lawie Tadeusza Konwickiego (wyd. UAM, 2008). Współredag...

Pozostałe książki:

Litteraria Copernicana 1/2008 Konwicki Wniebowstąpienia Konwickiego Samospalenia Konwickiego Nasze histerie, nasze nadzieje. Spotkania z Tadeuszem Konwickim Kompleks Polski. Mała Apokalipsa
Wszystkie książki Przemysław Kaniecki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Lawa Opowieść o "Dziadach" Adama Mickiewicza? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Lawa Opowieść o "Dziadach" Adama Mickiewicza. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe