Recenzje książki "Leć, motylku!"

Dodaj swoją recenzję

W szponach choroby... | Recenzja "Leć, Motylku!" Dominika Smoleń

22.03.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Wstęp Powieść „Leć, Motylku!” autorstwa Dominiki Smoleń to moje pierwsze spotkanie z twórczością Autorki. Muszę przyznać, że od dłuższego czasu byłam ciekawa powieści, które wychodzą spod pióra Dominiki. Dlaczego? Ponieważ porusza ona istotne kwestie w swoich opowieściach. Tak właśnie jest z „Leć, Motylku!” To napisana bardzo lekkim językiem h... {} Recenzja książki Leć, motylku!

Miałam nadzieję na coś lepszego

5.03.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Przyznaję, że sięgając po "Leć, motylku" liczyłam na naprawdę dobrą lekturę, zwłaszcza po przeczytaniu kilku niesamowicie zachęcających fragmentów. I na początku faktycznie książka bardzo mi się podobała. Zaiskrzyło i wciągnęło mnie praktycznie od pierwszych stron, więc myślałam, że zostanie tak już do ostatniej kropki.. Niestety, z przykrością m... {} Recenzja książki Leć, motylku!

Jak dla mnie - perfekcyjnie :)

3.03.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Kolejna powieść Dominiki i kolejne spotkanie, które było kwestią czasu. “Leć, Motylku!” nie jest tytułem, który cokolwiek mógł mi powiedzieć, a opis z okładki sugerował zupełnie inną historię, niżeli się spodziewałam. Nie ukrywam, że tematyka, którą poruszyła Autorka zaskoczyła mnie ogromnie, bo tym razem pani Smoleń zabiera nas w historię zupełni... {} Recenzja książki Leć, motylku!

"Leć, motylku"

3.03.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Viktoria po ciężkiej walce z anoreksją, powoli staje na nogi i postanawia rozpocząć studia na lokalnej uczelni. Przeprowadzka do akademika ma być początkiem jej nowego życia. Nie wszystko jest jednak takie proste. Choroba nie daje o sobie zapomnieć, a Viktoria ma coraz mniej siły do walki. Na horyzoncie pojawia się jednak ktoś, kto za wszelką cenę... {} Recenzja książki Leć, motylku!

Dominika Smoleń "Leć, Motylku".

2.03.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Vicky ma dwadzieścia lat i ma przed sobą nowy etap swojego życia. Rozpoczyna studia na kierunku filologia angielska i zdecydowała, że zamieszka w akademiku. Będąc już na miejscu okazało się, że będzie musiała dzielić pokój z chłopakiem o imieniu Alex. Stało się tak, ponieważ nie było już wolnego miejsca w męskiej części akademika. Vicky nie pałała... {} Recenzja książki Leć, motylku!

Leć,Motylku!

2.03.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Każdy z nas słyszał kiedyś termin "zaburzenia odżywiania", ale już nie każdy zdaje sobie sprawę, z jaką jednostką chorobową ma do czynienia. Zaburzenia odżywiania stanowią dość rozbudowaną grupę psychiatrycznych jednostek, do których zaliczane są m.in. anoreksja oraz bulimia. Czasami problemy te bywają bagatelizowane, tymczasem większość z nich ... {} Recenzja książki Leć, motylku!

Leć motylku

25.02.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

"(..)nie warto zajmować się tylko i wyłącznie swoim wyglądem, żeby zaimponować innym, ale ważne jest być kimś unikatowym dla kogoś, kto to doceni" "Leć, motylku" to moje drugie spotkanie z piórem autorki, którą polubiłam przy okazji historii "Żar pocałunku". Tym razem Dominika Smoleń stworzyła historię z gatunku new adult, skupiając się na proble... {} Recenzja książki Leć, motylku!

O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl