Recenzje książki "Leć, motylku!"

Dodaj swoją recenzję

W szponach choroby... | Recenzja "Leć, Motylku!" Dominika Smoleń

22.03.2021

Wstęp Powieść „Leć, Motylku!” autorstwa Dominiki Smoleń to moje pierwsze spotkanie z twórczością Autorki. Muszę przyznać, że od dłuższego czasu byłam ciekawa powieści, które wychodzą spod pióra Dominiki. Dlaczego? Ponieważ porusza ona istotne kwestie w swoich opowieściach. Tak właśnie jest z „Leć, Motylku!” To napisana bardzo lekkim językiem h... Recenzja książki Leć, motylku!

Miałam nadzieję na coś lepszego

5.03.2021

Przyznaję, że sięgając po "Leć, motylku" liczyłam na naprawdę dobrą lekturę, zwłaszcza po przeczytaniu kilku niesamowicie zachęcających fragmentów. I na początku faktycznie książka bardzo mi się podobała. Zaiskrzyło i wciągnęło mnie praktycznie od pierwszych stron, więc myślałam, że zostanie tak już do ostatniej kropki.. Niestety, z przykrością m... Recenzja książki Leć, motylku!

Jak dla mnie - perfekcyjnie :)

3.03.2021

Kolejna powieść Dominiki i kolejne spotkanie, które było kwestią czasu. “Leć, Motylku!” nie jest tytułem, który cokolwiek mógł mi powiedzieć, a opis z okładki sugerował zupełnie inną historię, niżeli się spodziewałam. Nie ukrywam, że tematyka, którą poruszyła Autorka zaskoczyła mnie ogromnie, bo tym razem pani Smoleń zabiera nas w historię zupełni... Recenzja książki Leć, motylku!

"Leć, motylku"

3.03.2021

Viktoria po ciężkiej walce z anoreksją, powoli staje na nogi i postanawia rozpocząć studia na lokalnej uczelni. Przeprowadzka do akademika ma być początkiem jej nowego życia. Nie wszystko jest jednak takie proste. Choroba nie daje o sobie zapomnieć, a Viktoria ma coraz mniej siły do walki. Na horyzoncie pojawia się jednak ktoś, kto za wszelką cenę... Recenzja książki Leć, motylku!

Dominika Smoleń "Leć, Motylku".

2.03.2021

Vicky ma dwadzieścia lat i ma przed sobą nowy etap swojego życia. Rozpoczyna studia na kierunku filologia angielska i zdecydowała, że zamieszka w akademiku. Będąc już na miejscu okazało się, że będzie musiała dzielić pokój z chłopakiem o imieniu Alex. Stało się tak, ponieważ nie było już wolnego miejsca w męskiej części akademika. Vicky nie pałała... Recenzja książki Leć, motylku!

Leć,Motylku!

2.03.2021

Każdy z nas słyszał kiedyś termin "zaburzenia odżywiania", ale już nie każdy zdaje sobie sprawę, z jaką jednostką chorobową ma do czynienia. Zaburzenia odżywiania stanowią dość rozbudowaną grupę psychiatrycznych jednostek, do których zaliczane są m.in. anoreksja oraz bulimia. Czasami problemy te bywają bagatelizowane, tymczasem większość z nich ... Recenzja książki Leć, motylku!

Leć motylku

25.02.2021

"(..)nie warto zajmować się tylko i wyłącznie swoim wyglądem, żeby zaimponować innym, ale ważne jest być kimś unikatowym dla kogoś, kto to doceni" "Leć, motylku" to moje drugie spotkanie z piórem autorki, którą polubiłam przy okazji historii "Żar pocałunku". Tym razem Dominika Smoleń stworzyła historię z gatunku new adult, skupiając się na proble... Recenzja książki Leć, motylku!

O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl