Life Mastery. Sztuka tworzenia epickiego życia

Dawid Piątkowski
Life Mastery. Sztuka tworzenia epickiego życia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Sekret przebudzonego życia skrywa się w codzienności. Sztuka polega na dostrzeżeniu piękna tam, gdzie wcześniej go nie widzieliśmy. Na przyciąganiu wartościowych ludzi, przeżywaniu wspólnie epickich przygód i doświadczeń. To styl życia, w którym zakochałem się bez granic. Wierzę, że nurt Life Mastery ma moc, by zmienić świat. Zdecyduj, aby Twoje życie stało się arcydziełem. Napędzany wizją doskonałości postanowiłem, że zacznę realizować najskrytsze marzenia. Z dnia na dzień wybrałem się w podróż na Mauritius - rajską wyspę, która zmieniła mnie na zawsze. Gdy wróciłem, poprzysiągłem sobie, że moje życie będzie inspiracją i przykładem dla kolejnych pokoleń mojej rodziny. To idea, której całkowicie się poświęciłem. Zapraszam Cię do mojego świata, gdzie magia życia przenika się z rzeczywistością.
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-65590-07-7, 9788365590077
Wydawnictwo: Dom Wydawniczo Księgarski KOS
Stron: 214

Autor

Dawid Piątkowski Dawid Piątkowski Dawid Piątkowski to ekspert przygotowania motorycznego, trener oraz twórca autorskiej metody rozwoju osobistego. Jest dwudziestokrotnym medalistą Mistrzostw Polski w tenisie, a na samym podium rozgrywek krajowych i międzynarodowych stawał aż 150 raz...

Pozostałe książki:

Obsesja doskonałości Sztuka tworzenia rzeczywistości Ego vs ja. Zmieniając siebie, zmienisz przyszłość Life Mastery. Sztuka tworzenia epickiego życia Moc samokontroli Niemożliwe. Poznaj ego. Żyj bez granic Nowoczesny Budda Obsesja doskonałości. Profesjonalne przygotowanie motoryczne i mentalne w sportach wyczynowych Odważ się żyć. Potęga bezwysiłkowej motywacji Profesjonalne przygotowanie motoryczne i mentalne piłkarzy Umysł milionera Wybitność to kwestia wyboru
Wszystkie książki Dawid Piątkowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Life Mastery. Sztuka tworzenia epickiego życia aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Life Mastery. Sztuka tworzenia epickiego życia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl