Moc samokontroli

Dawid Piątkowski
Moc samokontroli
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Zrodziłeś się z gwiazd w wyniku miliardów lat ewolucji. Spośród nieskończonych możliwości stałeś się najbardziej świadomą istotą w całym wszechświecie. Twój umysł skrywa uśpioną potęgę tworzenia siebie, rzeczywistości i przyszłości. Wykorzystaj w pełni dar świadomości, który otrzymałeś. To następny krok w ewolucji całej ludzkości.
Kluczem do sukcesu jest przejęcie kontroli nad emocjami i myślami. Zmieniaj na zawołanie stany świadomości, uczucia i wibracje. Napędzaj sukces niezachwianą motywacją, otul swą rodzinę miłością i stań się bezwarunkowo szczęśliwy. Spraw, aby Twoje życie stało się inspiracją dla następnych pokoleń.
Data wydania: 2019
ISBN: 978-83-65590-29-9, 9788365590299
Wydawnictwo: Kos
Kategoria: Ezoteryka
Stron: 256

Autor

Dawid Piątkowski Dawid Piątkowski Dawid Piątkowski to ekspert przygotowania motorycznego, trener oraz twórca autorskiej metody rozwoju osobistego. Jest dwudziestokrotnym medalistą Mistrzostw Polski w tenisie, a na samym podium rozgrywek krajowych i międzynarodowych stawał aż 150 raz...

Pozostałe książki:

Obsesja doskonałości Nowoczesny Budda Niemożliwe. Poznaj ego. Żyj bez granic Life Mastery. Sztuka tworzenia epickiego życia Ego vs ja. Zmieniając siebie, zmienisz przyszłość
Wszystkie książki Dawid Piątkowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Moc samokontroli aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Moc samokontroli. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl