Ego vs ja. Zmieniając siebie, zmienisz przyszłość

Dawid Piątkowski
Ego vs ja. Zmieniając siebie, zmienisz przyszłość
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Autor opowiada historię swojego sukcesu, która przeplatana jest m.in. podróżami pełnymi szalonych doświadczeń, śmiercią najbliższego przyjaciela czy bankructwem finansowym ze szczęśliwym zakończeniem. Książka jest swego rodzaju autobiografią, jednak sam autor tak jej nie nazywa. Opowiada w niej doświadczenia, które ukształtowały jego osobowość. Pokazuje, jak uwolnić się z łańcuchów przeszłości pozbawionej wiary, pełnej wątpliwości i strachu. Udowadnia na własnym przykładzie, że realizowanie marzeń to kwestia wyboru. Natchniony wizją osiągania „niemożliwego”, przedstawia nam świat nieograniczonych możliwości. Czy uważasz za możliwe, żeby osiągnąć więcej w ciągu dwóch lat niż większość ludzi przez całe życie? Wyobraź sobie, że: możesz wybrać swoją osobowość, w pełni kontrolujesz emocje, nie przejmujesz się opinią innych ludzi, odkrywasz swoje talenty i realizujesz je w pasjach, z przyjemnością ciężko pracujesz, realizujesz wszystkie swoje wizje, wiedziesz życie spełnionych marzeń, i to wszystko w dwa lata. Teraz rozgrywa się w tobie wewnętrzna wojna. Ego wewnętrzny głos może ci podpowiadać, że to niemożliwe, by z premedytacją realizować wszystkie marzenia. Jeżeli twoja ciekawość zwycięży, bo gdzieś w głębi ducha czujesz, że musi być coś więcej niż „zwykłe życie” ta książka jest dla ciebie.
Data wydania: 2016-08-16
ISBN: 978-83-939349-4-2, 9788393934942
Wydawnictwo: Kos
Stron: 234

Autor

Dawid Piątkowski Dawid Piątkowski Dawid Piątkowski to ekspert przygotowania motorycznego, trener oraz twórca autorskiej metody rozwoju osobistego. Jest dwudziestokrotnym medalistą Mistrzostw Polski w tenisie, a na samym podium rozgrywek krajowych i międzynarodowych stawał aż 150 raz...

Pozostałe książki:

Obsesja doskonałości Nowoczesny Budda Niemożliwe. Poznaj ego. Żyj bez granic Life Mastery. Sztuka tworzenia epickiego życia Moc samokontroli
Wszystkie książki Dawid Piątkowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Ego vs ja. Zmieniając siebie, zmienisz przyszłość nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Ego vs ja. Zmieniając siebie, zmienisz przyszłość. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl