Made in Poland. Antologia reporterów Dużego Formatu

Leszek K. Talko, Tomasz Kwaśniewski, Wojciech Tochman, Monika Piątkowska ...
1 /10
Ocena 1 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Made in Poland. Antologia reporterów Dużego Formatu
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
1 /10
Ocena 1 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Reportaż, czyli polska specjalność w najlepszym wykonaniu. "Made in Poland" to autoportret reporterów Dużego Formatu - to oni wybrali swoje najciekawsze teksty, by zaprezentować je czytelnikom. Hugo-Bader, Mariusz Szczygieł, Wojciech Tochman, Włodzimierz Nowak, Lidia Ostałowska, Włodzimierz Kalicki i wielu innych mistrzów sztuki opowiadania bez fikcji. Reportaż jest właściwie nonsensem. Bo ślamazarny, zawsze spóźniony, przegrywa z telewizją oraz internetem. A mimo to "Gazeta Wyborcza" przez tyle lat pielęgnuje ten jawny nonsens, znajdując w tym niezwykłe poparcie czytelników. Widocznie reportaż mówi więcej niż informacja, nawet obrazkowa, i inaczej niż publicystyka. Może zaspokaja potrzebę obcowania z bohaterami, potrzebę współczesnej fabuły, potrzebę współuczestnictwa w wydarzeniach za pośrednictwem tego, bohatera, jakim w reportażu jest autor.  
Data wydania: 2013-06-20
ISBN: 978-83-268-1253-8, 9788326812538
Wydawnictwo: Agora
Seria: Reporterzy Dużego Formatu
Kategoria: Literatura faktu
Stron: 400
dodana przez: Mirko

Autor

Leszek K. Talko Leszek K. Talko
Urodzony w 1965 roku w Polsce
Do 2007 r. pracował w dziale @Link, obecnie niezależny dziennikarz i publicysta. Jest też autorem @Link o wychowywaniu dzieci (w miesięczniku "@Link"), obyczajowych w "Twoim Stylu". Przez kilka lat pisał felietony obyczajowe wraz z żoną @Link (Po ro...

Pozostałe książki:

Pisarz, który bał się upiorów Influencerka, która spadła ze schodów Dziecko dla odważnych Dziecko dla początkujących Dziecko dla profesjonalistów Talki w podróży Królowie bajek. Opowieść o legendarnym studiu filmów rysunkowych Talki w wielkim mieście Dziecko dla średnio zaawansowanych Made in Poland. Antologia reporterów Dużego Formatu Niezwykłe przypadki Kunegundy Paciorek Pitu i Kudłata dają radę Pitu i Kudłata w opałach Pomocy, jestem tatą! Dziecko dla odważnych. Szkoła przetrwania Ja śpię, snajper strzela Jak przejść do historii (i 43 inne pożyteczne umiejętności) Jak wysłać psa na wakacje. Felietony Jaś i Małgosia Nastolatek dla początkujących Nowe przygody Bolka i Lolka. Domowi odkrywcy Pitu i Kudłata idą na całość Staś i Nel. Zaginiony klejnot Indii Survival. Czyli jak zachować maniery w epoce Fejsbuka Talki z resztą
Wszystkie książki Leszek K. Talko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Made in Poland. Antologia reporterów Dużego Formatu aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@Zorg
@Zorg
2024-02-14
1 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Made in Poland. Antologia reporterów Dużego Formatu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl