Opinia na temat książki Magiczny ekspres 2. Między światłem a cieniem

@Bookmaania @Bookmaania · 2021-09-15 05:36:52
Przeczytane
Powrót do magicznego pociągu.
Poszukiwań ciąg dalszy.

Flin Nachtigall będąc pasażerką na gapę, została oficjalnie pełnoprawną uczennicą szkoły Ekspresu Międzykontynentalnego. Największym zdumieniem wszystkich jest jest status oraz moc jaką w sobie posiada.
Dziewczyna wraz z przyjaciółmi Pegs, Kasimem i Fedorem stara się odkryć kolejne nierozwiązane tajemnice odnośnie zaginięcia jej brata Jontego i sekrety jakie skrywa pociąg.
W trakcie kolejnej podróży pociągiem pasażerowie są nieświadomi nadchodzącego niebezpieczeństwa..

"Magiczny ekspres. Między światłem a cieniem" to drugi tom o magicznym pociągu, w którym główna bohaterka musi się zmierzyć z wieloma niewiadomymi.
Tym razem akcja lekko wyhamowuje, a my odkrywamy stopniowo kolejne sytuacje w magicznym pociągu. Dopiero pod koniec historia nabiera pędu, aby zwiększyć ciekawość i na poznanie wyjaśnień w kolejnym tomie.
Autorka Anca Sturm pokazuje swoją lekkością pióra, że w dalszym stopniu utrzymuje przemyślaną fabułę i wszystko ma swoją kolej rzeczy. Seria idealna dla młodszych czytelników, ale i starsi spędzą z nią fantastycznie czas.
Ocena @Bookmaania:
Data przeczytania: 2021-09-14
Magiczny ekspres 2. Między światłem a cieniem
Magiczny ekspres 2. Między światłem a cieniem
Anca Sturm
{}7.7/10
Seria: Magiczny ekspres
Tętniąca przygodą druga część nowej, fantastycznej serii dla dzieci autorstwa Anki Sturm Flinn Nachtigall oficjalnie staje się uczennicą szkoły innej niż wszystkie, choć trudno jej uwierzyć, że mi...
Komentarze

Pozostałe opinie

Anca Strum "Magiczny Ekspres" cz. 2, Międzykontynentalny ekspres będący szkołą dla wybranych uczniów w drugiej części trylogii mknie dalej, przemierza kolejne kraje, stając się miejscem edukacji o...

Flinn otrzymała bilet, więc już oficjalnie stała się Pawiem, a więc uczennicą Ekspresu Międzykontynentalnego. Przepełnia ją radość, że nie musi wracać do domu, opuszczać przyjaciół, ma też czas na d...

  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe