Mamo, uciekaj

Cathy Glass
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Książka Mamo, uciekaj
Książka Mamo, uciekaj
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9 /10
Ocena 9 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Kiedy Aisha, piękna i inteligentna Azjatka, poznaje Marka – uroczego, przystojnego i odnoszącego sukcesy mężczyznę, wie, że spotkała miłość swego życia. Po krótkim narzeczeństwie i romantycznym ślubie para wkrótce spodziewa się pierwszego dziecka. Gdy jednak Aisha wraca po porodzie do domu, Mark pokazuje swoją prawdziwą twarz – nieprzewidywalnego brutala. Przerażona, bez pieniędzy, z dwojgiem małych dzieci, żyjąca od lat w strachu kobieta wstydzi się przyznać, jak wygląda jej życie. W końcu jednak rozpaczliwie prosi o pomoc...
Data wydania: 2012-10-15
ISBN: 978-83-7739-907-1, 9788377399071
Wydawnictwo: Hachette Polska Sp. z o.o.
Serie: Pisane przez życie
Stron: 298

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Mamo, uciekaj? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
✍️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@Martynka86
@Martynka86 2013-11-24
Przeczytane (2013-01-01) Posiadane
Książka pokazuje jaki miły, cudowny i kochający potrafi być mężczyzna, który później okazuje się tyranem i egoistą. Byle pretekst jest dobry żeby pobić własną żonę. Mark wydaje na swoje zachcianki mnóstwo pieniędzy podczas gdy Aisza z dwójką dzieci mają po jednej parze butów i wycierają się jednym (wspólnym) ręcznikiem. Kobieta żyje w tym toksycznym związku wiele lat, aż w końcu postanawia coś z tym zrobić. Czy jej się uda? Dowie się ten, kto przeczyta :)
serce | link |
JA
@jacek05 2013-11-24

Cytaty z książki

Wspomnienia blakną, żal traci na sile, a upokorzenia odchodzą. W pewnym momencie musimy wyciągnąć z przeszłości wnioski, by wzbogaciły nasze doświadczenie, i mądrzejsi udać się ku przyszłości.

Kategorie

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się