Manifest obfitości 10 prostych zasad

Joe Vitale
Manifest obfitości 10 prostych zasad
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Droga do przebudzenia Świat jest niczym wielki wĂłr pełen kuszących możliwości, ktĂłre tylko czekają na to, byś po nie sięgnął. Może jeszcze ich nie dostrzegasz, a może obawiasz się tego, co się stanie, jeśli w końcu to zrobisz. Bądź bohaterem swojego życia i naucz się wreszcie czerpać z niego pełnymi garściami! Czas na wielką i pozytywną zmianę. Dzięki tej małej książeczce nauczysz się korzystać z obfitości w rĂłżnych obszarach swojego życia i przyjmować wszystkie dobre rzeczy, jakie pojawiają się wokĂłł Ciebie. Tych dziesięć prostych zasad pozytywnie wywrĂłci TwĂłj świat do gĂłry nogami. Do każdej zasady dołączone jest ćwiczenie, dzięki ktĂłremu od razu sprawdzisz ją w działaniu. Gdy Twoja świadomość zacznie się poszerzać, wzrośnie rĂłwnież Twoja zdolność do otrzymywania wszelkiego rodzaju bogactwa, zarĂłwno duchowego, umysłowego, jak i czysto fizycznego. Raz na zawsze.
ISBN: 978-83-246-9226-2, 9788324692262
Wydawnictwo: Onepress
Stron: 56

Autor

Joe Vitale Joe Vitale, jeszcze kilkanaście lat temu bezdomny, poprzez swoje inspirujące doświadczenia osobiste, zdobytą wiedzę i zaraźliwy optymizm oraz energię, wraz ze strategiami, technikami i metodami, które promuje, stał się dla wielu ludzi najważniejszą „...

Pozostałe książki:

Moc Przyciągania. 5 prostych kroków do zdobycia bogactwa "lub czegokolwiek innego" Klucz do sekretu. Przyciągnij do siebie wszystko, czego pragniesz Zero ograniczeń. Sekret osiągnięcia bogactwa, zdrowia i harmonii ze światem 7 zaginionych tajemnic sukcesu Zagubiony podręcznik życia. Znajdź swoje miejsce na Ziemi
Wszystkie książki Joe Vitale

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Manifest obfitości 10 prostych zasad aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Manifest obfitości 10 prostych zasad. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl