Maryja z Nazaretu. O prawdziwej pobożności maryjnej

Jos H. Prado Flores
Maryja z Nazaretu. O prawdziwej pobożności maryjnej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Niniejsza książka ukazuje przepiękne biblijne oblicze Maryi, kobiety pełnej wiary, silnej i radosnej, a jednocześnie kwestionuje nabożeństwa i wezwania, które nie tylko nie są biblijne, lecz wręcz sprzeciwiają się orędziu objawionemu w słowie Bożym.Nasza relacja z Maryją z Nazaretu powinna opierać się wyłącznie na kryteriach ewangelicznych. Autor sprzeciwia się zafałszowaniu i przesadzie w pobożności maryjnej, natomiast tym wszystkim wierzącym, którzy zastanawiają się nad porzuceniem Maryi albo którzy już to uczynili wcześniej, powtarza słowa anioła skierowane do Józefa: Nie bój się wziąć do siebie Maryi, ponieważ wszystko, co się w niej dzieje, jest dziełem Ducha Świętego (por. Mt 1, 20).
Data wydania: 2017-05-31
ISBN: 978-83-8065-024-4, 9788380650244
Wydawnictwo: Święty Wojciech
Stron: 144

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Maryja z Nazaretu. O prawdziwej pobożności maryjnej nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Maryja z Nazaretu. O prawdziwej pobożności maryjnej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl