Masoneria polska 2021. Na skraju przepaści

Stanisław Krajski
5.5 /10
Ocena 5.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Masoneria polska 2021. Na skraju przepaści
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
5.5 /10
Ocena 5.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis


Najnowsza książka z bestsellerowej już serii Stanisława Krajskiego traktującej o masonerii i jej wpływie na naszą rzeczywistość. „Masoneria polska 2021. Na skraju przepaści” to długo wyczekiwana przez czytelników publikacja. Stanisław Krajski we właściwy dla siebie sposób analizuje ubiegłoroczne wydarzenia, które w istotny sposób przyczyniły się do zmiany nastrojów społecznych, nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Unikalny poziom analizy dr. Krajskiego, do jakiego już zdołał przyzwyczaić, zapewnia czytelnikowi wyjątkowo szerokie spektrum rozważań z pogranicza: filozofii, teologii, historii i polityki. Na podstawie wyciągniętych przez siebie wniosków przedstawia najbardziej prawdopodobną wizję przyszłości, w której masoni realizują swoje cele w tworzeniu Nowego Porządku Światowego i wskazuje proces dziejowy, którego skutkiem są obecne (zatrważające) wydarzenia. Taka konstrukcja „Masonerii polskiej 2021” sprawia, że czytelnik oprócz wiedzy zdobywa również zdolność do rozumienia procesów, które będą zachodzić w przyszłości.

Jakie znaczenie ma Polska w planach masonerii? Co wspólnego mają Chiny i masoni? Kto i jak chce wykończyć Polskę i Kościół? Czy czekają nas nowe rozbiory? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie Państwo w niniejszej pozycji książkowej!

Data wydania: 2020
Wydawnictwo: Św. Tomasza z Akwinu
Stron: 200
dodana przez: Dusza

Autor

Stanisław Krajski Stanisław Krajski
Urodzony 3 sierpnia 1956 roku w Polsce (Warszawa)
Stanisław Krajski – polski historyk filozofii, nauczyciel akademicki i publicysta, doktor nauk filozoficznych (1986), tomista, a także ekspert w dziedzinie savoir-vivre'u.

Pozostałe książki:

Savoir vivre w kościele. Podręcznik dla świeckich Odzyskać wolność dla Polski i Polaków Gietrzwałd, niepodległość i masoneria Masoneria polska 2012
Wszystkie książki Stanisław Krajski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

"Nowy wspaniały świat"

20.02.2021

''Masoneria polska 2021. Na skraju przepaści'' Stanisława Krajskiego to dzieło poświęcone masonerii i jej oddziaływaniu na kierunek światowej polityki. Autor dokonuje w niej analizy ostatnich wydarzeń. Wskazuje wdrażane mechanizmy oraz narzędzia będące środkiem do wprowadzenia Nowego Porządku Światowego (ang. New World Order - NWO). Głównymi mocar... Recenzja książki Masoneria polska 2021. Na skraju przepaści

Moja opinia o książce

Opinie

@tomek_kutyla
2021-02-20
10 /10
Przeczytane Posiadam


''Masoneria polska 2021. Na skraju przepaści''

Fenomenalne dzieło poświęcone masonerii i jej oddziaływaniu na kierunek światowej polityki.
Potentatami w tej rozgrywce są USA i Chiny.
Polska znalazła się w położeniu w którym realizuje z góry nałożone dyrektywa.

Z książki dowiemy się również jakie narzędzia i mechanizmy służą wprowadzeniu Nowego Porzadku Światowego (ang. New World Order - NWO).
⦁ Cenzura w sieci i rola fake newsa jako elementy wojny hybrydowej.
⦁ Powstanie Systemu Rezerwy Federalnej (Fed) i prywatyzacja banków.
⦁ Zastąpienie pieniądza opartego na parytecie złota pieniądzem fiducjarnym.

Dr Krajski poprzez analizę ostatnich wydarzeń przedstawia najbardziej prawdobodobny obraz świata przyszłości - jednego totalitarnego państwa, Internetu Rzeczy i pełnej kontroli obywateli. Świata w którym komsumpcjonizm wyparł duchowość.

''Masoneria polska 2021. Na skraju przepaści'' Stanisława Krajskiego to nie tylko zbiór najważniejszych wydarzeń 2020 r., to także szerokie spektrum wiedzy o świecie i mechanizmach które nim rządzą. Każda z trzystu stron książki wypełniona jest konkretną wiedzą i faktami.

Pozycja naprawdę godna polecenia.

Tu kupisz książkę: capitalbook.com.pl

Z Panem Bogiem

× 1 | link |
@Zorg
2021-06-18
1 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Masoneria polska 2021. Na skraju przepaści. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl