Miłość i zbrodnia

Stanisław Krajski
Książka Miłość i zbrodnia
Książka Miłość i zbrodnia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jest rok 2100. Unia Europejska - pogańskie superpaństwo nie obejmuje jedynie Słowacji. Kościół katolicki jest słaby, zliberalizowany i zinfiltrowany przez neopogaństwo. Nowy papież chce "przemeblować" Kościół i Europę, doprowadzić do tego, co zdarzyło się w pierwszych wiekach. Między innymi wspiera grupę Polaków, którzy tworzą pod Warszawą enklawę chrześcijaństwa - Metanoję. Powstaje tam uniwersytet, z którego ma przyjść odrodzenie Polski. Powstaje też, za sprawą papieża, niewielka diecezja Metanoja, która ma być przykładem i zaczynem dla całego Kościoła. Pojawiają się młodzi ludzie, którzy chcą służyć tej sprawie. Część akcji toczy się na Słowacji gdzie bohaterowie wyjeżdżają odpocząć, zintegrować się, nabyć podstawowej formacji intelektualnej. Poznajemy ich w codziennym życiu pełnym radości, humoru, zadumy i wzruszenia. Śledzimy narodziny przyjaźni i miłości. Służby specjalne Unii Europejskiej robią wszystko, by nie dopuścić do rozwoju Metanoi posuwając się nawet do zbrodni.  
Data wydania: 2000
ISBN: 83-907721-7-5, 8390772175
Wydawnictwo: Agencja SGK
Cykl: Metanoja - saga przyszłości, tom 2
Stron: 200

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Miłość i zbrodnia aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Miłość i zbrodnia. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}