Miłość i przyjaźń

Hilary Norman
Miłość i przyjaźń
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W 1945 roku w Szwajcarii dziewięcioletni Andreas Alessandro ratuje życie Danielowi Silbersteinowi, trochę starszemu od siebie uciekinierowi z hitlerowskiego obozu dla Żydów. Wiele lat później spotykają się ponownie w Nowym Jorku; Andreas jest znanym kierowcą rajdowym, a Dan zaczyna odnosić sukcesy jako pisarz. Za sprawą Alexandry, żony Andreasa, zawiązuje się między nimi przyjaźń i cała trójka wspólnie przeżywa chwile radości, ale też i nieszczęścia, jakie niesie im życie. Łączące ich więzy są bardzo skomplikowane i pełne wewnętrznych napięć. Istnieje pewna tajemnica, którą Alexandra postanawia wyjawić swej dorosłej już córce. Czy jednak warto budzić upiory? Co ukazuje portret namalowany przez Alexandrę? Kim jest tajemniczy, niewyraźnie naszkicowany mężczyzna, widoczny w mrocznym rogu obrazu? [Prószyński i S-ka, 2000]
Data wydania: 2000
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Autor

Hilary Norman Hilary Norman Brytyjska autorka osiemnastu thrillerów i kryminałów przetłumaczonych na siedemnaście języków. Polskiemu czytelnikowi znana jest m.in. z powieści W sieci kłamstw (2003), Ślepa trwoga (2004), Pasierbice (2005). Mieszka wraz z mężem w Londynie.

Pozostałe książki:

W sieci kłamstw Ostatni raz Niebezpieczna zabawa Pasierbice Uwięzieni
Wszystkie książki Hilary Norman

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Miłość i przyjaźń aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Miłość i przyjaźń. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl