W ślepej uliczce

Hilary Norman
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Książka W ślepej uliczce
Książka W ślepej uliczce
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Robin Allbeury, zamożny prawnik specjalizujący się w sprawach małżeńskich, nie u wszystkich budzi całkowite zaufanie. Poza godzinami pracy w swej prestiżowej kancelarii Allbeury nieodpłatnie pomaga kobietom, które nie są w stanie uwolnić się od agresywnych mężów. W tej szeroko zakrojonej, acz niekonwencjonalnej działalności pomaga mu prywatny detektyw i jego żona. Niekiedy jednak pomoc przychodzi zbyt późno, jak w przypadku Lynne Bolsover, żony i matki dwójki dzieci, której zmasakrowane ciało znaleziono na opuszczonej działce. Kobieta stała się ofiarą napaści brutalnego męża, a może tylko tak miało to wyglądać... Są również kobiety takie jak Lizzie Piper, popularna autorka poradników kulinarn ych, matka trójki dzieci i pozornie szczęśliwa żona. Nikt nie dostrzega, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami i do czego zdolny jest jej idealny mąż, wzięty chirurg plastyczny, filantrop i kochający ojciec... Hilary Norman ? brytyjska autorka osiemnastu thrillerów i kryminałów przetłumaczonych na siedemnaście języków. Polskiemu czytelnikowi znana jest m.in. z powieści W sieci kłamstw (2003), Ślepa trwoga (2004), Pasierbice (2005, wznowienie w sierpniu 2008). Mieszka wraz z mężem w Londynie. Strona internetowa autorki:
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-7469-789-7, 9788374697897
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Stron: 472

Autor

Brytyjska autorka osiemnastu thrillerów i kryminałów przetłumaczonych na siedemnaście języków. Polskiemu czytelnikowi znana jest m.in. z powieści W sieci kłamstw (2003), Ślepa trwoga (2004), Pasierbice (2005). Mieszka wraz z mężem w Londynie.

Książki Hilary Norman

Wszystkie książki Hilary Norman

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

W ślepej uliczce

Uciekamy, aby uniknąć odpowiedzialności. Czasem jednak, niczym bohaterki powieści "W ślepej uliczce" z upływem czasu zatracamy się w sobie, zapominamy kim jesteśmy. Tak jakbyśmy byli bocznymi obserwatorami - kalkulujemy każdy krok, bez emocji. Lizzie Piper-Wade to popularna autorka książek kucharskich, żona cenionego chirurga i matka trójki dzieci - każdy zazdrości jej szczęścia. Niestety nie wszystko jest tak idealne, jakby się zdawało. Nocami Christopher staje się potworem, który katuje żonę. Pozostaje pytanie : dlaczego Lizzy utrzymuje w tajemnicy to, co dzieje się w domu, gdy już ws... czytaj dalej »

@mcrox110 @mcrox110

Moja opinia o książce

Opinie
@icylemonna
@icylemonna
2011-12-31
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10
Przeczytane (2011-12-31)
MM
@mmn
2011-10-31
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 10 /10

Co czytać po książce “W ślepej uliczce”- Hilary Norman

Książka Ptak z Uliety
Ptak z Uliety Martin Davies
{}8/10
Londyński przyrodnik John Fitzgerald, zafascynowany ginącymi...
Książka Niewidoczna Góra
Niewidoczna Góra De Robertis Carolina, De Robertis Christina
{}8/10
Pierwszy stycznia 1900 roku. mieszkańcy małego miasteczka są...
Książka W pogoni za Vermeerem
W pogoni za Vermeerem Balliett Blue
{}6/10
Książka Wszystkie kobiety kochają rosyjskiego poetę
Wszystkie kobiety kochają r... Elizabeth Dunkel
{}10/10
Książka Ten drugi
Ten drugi Francis Durbridge
{}8/10
Inspektora Forda lata pracy w policji nauczyły, że rzeczy rz...

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się