Mister Hockey

Lia Riley
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Mister Hockey
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Pikantna historia ognistego romansu między hokeistą o niewyparzonej gębie a zakompleksioną bibliotekarką.

Jed West jest kapitanem mistrzowskiej drużyny NHL, a zarazem najseksowniejszym zawodnikiem na lodzie. Tak przynajmniej widzi go Breezy Angel, bibliotekarka, która od lat z wypiekami na twarzy śledzi jego karierę. Nie spodziewa się przy tym, że kiedykolwiek spotka swój obiekt westchnień oraz najśmielszych fantazji erotycznych.
Los płata jej jednak figla, gdy Jed niespodziewanie zjawia się w bibliotece jako gość specjalny warsztatów czytelniczych. Wystarczyła chwila, by oboje zapłonęli pożądaniem tak gorącym, że mogłoby stopić lodowisko.

Choć jej uczucia są szczere, Breezy wstydzi się przyznać, jak bardzo Jed ją fascynuje. Postanawia nie zdradzać się z tym przed nim, ale okazuje się, że nie tylko ona ma tajemnice.
Czy gwiazda hokeja i mól książkowy zdobędą się na odwagę i wyznają sobie prawdę, zanim będzie za późno?
Data wydania: 2024-03-27
ISBN: 978-83-8342-500-9, 9788383425009
Wydawnictwo: Harper Collins Polska
Kategoria: Romans erotyczny
Stron: 208
dodana przez: Vernau

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Mister Hockey

31.03.2024

RECENZJA „MISTER HOCKEY” AUTOR: LIA RILEY WSPÓŁPRACA REKLAMOWA — WYDAWNICTWO: Harper Collins Polska „Gdy tylko ją zobaczył, pożądanie, które tliło się w nim gdzieś głęboko, wybuchło niczym wulkan. Czuł się jak uczestnik gry, której zasady zmieniały się na bieżąco”. „Mister Hockey” to bardzo lekki, nieskomplikowany, pikantny, a... Recenzja książki Mister Hockey

Taka sobie

11.04.2024

Podobno ludzie łączą się w pary na zasadzie podobieństw… Jednak czy aby na pewno? W przypadku Breezy Angel i Jeda Westa tych podobieństw jest niewiele. Pochodzą z dwóch różnych światów i gdyby nie przypadek pewnie nigdy by się nie spotkali. Nieoczekiwany romans, jaki połączy skromną bibliotekarkę i sławnego hokeistę wywoła szok i niedowierzanie wś... Recenzja książki Mister Hockey

VI
@violetowykwiat

Recenzja

7.04.2024

🏒Recenzja📚 Premiera 27.03.2024 r. „Mister Hockey” – Lia Riley Współpraca reklamowa z @harpercollinspolska @hardewydawnictwo Hokeista i bibliotekarka, czy to masz szansę na przetrwanie? Breezy to bibliotekarka z wieloma kompleksami. Często czuje się gorsza, a jest wyjątkowa. Pomimo nieśmiałej natury, to ma bardzo bujną wyobraźnię, a zwłaszcza ... Recenzja książki Mister Hockey

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@Justyska
2024-04-15
5 /10
Przeczytane
VI
@violetowykwiat
2024-04-11
4 /10
@paulinagraszka5
2024-04-07
8 /10
@marcinekmirela
2024-03-31
7 /10

Cytaty z książki

Gdy tylko ją zobaczył, pożądanie, które tliło się w nim gdzieś głęboko, wybuchło niczym wulkan. Czuł się jak uczestnik gry, której zasady zmieniały się na bieżąco”. „Jego szelmowski uśmieszek rozpalił ją od stóp do głów. Ten sam, który tyle już razy widziała na ekranie telewizora, zastanawiając się, jakby to byto zostać adresatką czegoś tak perfekcyjnego. Doświadczenie to okazało się tak niesamowite, że jej umysł ledwo nadążał z pojmowaniem tego, się dzieje.
Gdy tylko ją zobaczył, pożądanie, które tliło się w nim gdzieś głęboko, wybuchło niczym wulkan. Czuł się jak uczestnik gry, której zasady zmieniały się na bieżąco.
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl