Mistyka przywództwa. Wiodące zachowania w przedsiębiorczości

Manfred Kets de Vries
Mistyka przywództwa. Wiodące zachowania w przedsiębiorczości
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Skuteczne przywództwo zależy wyłącznie od tego jak zachowują się ludzie. Od zrozumienia motywów, jakimi kierują się w swym postępowaniu jednostki oraz całe organizacje, od umiejętności budowania związków interpersonalnych i tworzenia atmosfery zaangażowania, od kreatywności przywódcy. Zatrzymaj się na chwilę i zapytaj sam siebie, co robisz, aby być lepszym przywódcą? Zrób szybki test – odpowiedz TAK lub NIE na poniższe pytania: Czy wyznaczasz sobie własne cele? Czy potrafisz przedstawić innym złożoną kwestię w sposób jasny i klarowny? Czy patrzysz na sprawy z „perspektywy helikoptera”, czyli potrafisz dostrzec nie tylko drzewa, ale i las? Czy jesteś dumny widząc, jak dobrze radzą sobie wyszkoleni przez ciebie kierownicy? Czy czujesz, że udaje ci się wydobyć to, co najlepsze, z każdego członka twojego zespołu? Czy uważasz, że ludzie pracując z tobą zdobywają się na dodatkowy wysiłek? Czy wzbudzasz w innych zaufanie? Czy jesteś samokrytyczny w kwestii własnych osiągnięć? Jeśli odpowiedziałeś TAK na wszystkie pytania, to prawdopodobnie jesteś skutecznym przywódcą globalnym. Jeśli nie, czytaj dalej… Co czyni przywódcę doskonałym? Czy posiadasz zalety, dzięki którym możesz stać się takim przywódcą? Jak rozwinąć swoje przywódcze zdolności, aby wydobyć to co najlepsze z samego siebie, z ludzi, którymi zarządzasz i ze swojej firmy? W nowym wydaniu Mistyki przywództwa guru zarządzania Manfred Kets de Vries, odpowiada na te i na wiele innych pytań, w swój wyjątkowy i ujmujący sposób. Wspierają go lata doświadczeń w doradztwie, przywództwie i psychologii klinicznej.
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Mistyka przywództwa. Wiodące zachowania w przedsiębiorczości nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Mistyka przywództwa. Wiodące zachowania w przedsiębiorczości. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl