Motywacja - tajemnica szkolnych sukcesów Jak wzbudzić w uczniach pragnienie uczenia się - poradnik nauczyciela

Jarosław Kordziński
Książka Motywacja - tajemnica szkolnych sukcesów Jak wzbudzić w uczniach pragnienie uczenia się - poradnik nauczyciela
Książka Motywacja - tajemnica szkolnych sukcesów Jak wzbudzić w uczniach pragnienie uczenia się - poradnik nauczyciela
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Tematyka Praktyczny dokument w formacie pdf!
Przystępna w formie publikacja, która odpowiada na wiele istotnych pytań dotyczących zaangażowania uczniów w proces uczenia się, a także wyjaśnia jak, wzmocnić w każdym uczniu chęć do nauki. Nasza publikacja pokazuje jak: motywować uczniów bez względu na prowadzony przedmiot pracować z dzieckiem uzdolnionym prowadzić lekcje tak, by były dynamiczne i interesujące pracować z uczniem mającym trudności w nauce oceniać, by nie zniechęcić do nauki
Korzyści Dzięki naszej publikacji prowadzenie lekcji stanie się łatwiejsze a uczniowie z niecierpliwością będą wypatrywać tego, co wydarzy się na następnych zajęciach.
Otrzymają Państwo: gotowe narzędzia i strategie pomocne w codziennej pracy z uczniami o różnych typach osobowości, różnym stopniu zaangażowania w pracę na lekcji oraz zróżnicowanym poziomie zdolności możliwość wykorzystania w nauczaniu każdego przedmiotu pomoc w pracy z uczniem szczególnie uzdolnionym oraz z uczniem mającym trudności w nauce lepsze wykorzystanie narzędzi typu "praca domowa" czy "ocenianie" w motywowaniu ucznia pomoc w prowadzeniu i organizacji czasu na lekcji przejrzysta szata graficzna ułatwiająca korzystanie z publikacji i z odszukiwanie interesujących fragmentów
Data wydania: 2006-12-18
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: Verlag Dashofer Sp. z o.o.

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Motywacja - tajemnica szkolnych sukcesów Jak wzbudzić w uczniach pragnienie uczenia się - poradnik nauczyciela? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Motywacja - tajemnica szkolnych sukcesów Jak wzbudzić w uczniach pragnienie uczenia się - poradnik nauczyciela. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe