Myśl i bogać się Książka ćwiczeń

Napoleon Hill
Książka Myśl i bogać się Książka ćwiczeń
Książka Myśl i bogać się Książka ćwiczeń
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Miliony ludzi na całym świecie po przeczytaniu książki Napoleona Hilla ?Myśl i bogać się? zachwyciło się jej lekturą i postanowiło się z nią już nie rozstawać. Teraz, dla sprawniejszego obcowania z ponadczasowymi myślami geniusza z Wirginii otrzymują Państwo do rąk wspaniałe uzupełnienie tego wielkiego bestsellera ? książkę ćwiczeń, swego rodzaju suplement dzieła Hilla. ?Myśl i bogać się?, książka tłumaczona na szereg języków, wydawana w milionowych nakładach w wielu krajach świata stała się niekwestionowanym, klasycznym dziełem literatury motywującej ludzkie działania. Napisana z inspiracji Andrew Carnegiego, przez swych niezliczonych czytelników uznawana jest za swoistą ?kartę powołania?, która ? na przekór trudnościom, ocenianym przez inne systemy motywacyjne jako niepokonalne ? skierowała ich na drogę wiodącą do sławy i bogactwa. Dla przypomnienia - ?Myśl i bogać się? złożona jest z 13 etapów nazywanych przez autora krokami. ?Książka ćwiczeń? idzie podobnym tropem i zawiera: - ponad pięćdziesiąt ćwiczeń obejmujących wszystkie trzynaście etapów (kroków) - krótkie, cenne, trafne cytaty wyjęte z ?Myśl i bogać się? - myśli wielkich ludzi, osobowości światowego formatu - kopalnią pomysłów, porad, podpowiedzi - miejsca na notowanie własnych przemyśleń, planów, osiągnięć. ?Książka ćwiczeń? jest doskonałym przewodnikiem dla wszystkich tych, którzy chcą przekuć swe marzenia w rzeczywistość.
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-62304-34-9, 9788362304349
Wydawnictwo: EMKA
Stron: 148

Autor

Napoleon Hill Napoleon Hill
Urodzony 26 października 1883 roku w USA
Amerykański pisarz, prekursor nowoczesnego rodzaju pisarstwa znanego jako literatura osobistego sukcesu. Jego najsławniejsze dzieło Think and Grow Rich (Myśl i bogać się) jest jednym z bestsellerów. Prace Hilla poświęcone były badaniu mocy własnych ...

pozostałe książki:

Wszystkie książki Napoleon Hill

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Myśl i bogać się Książka ćwiczeń? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Myśl i bogać się Książka ćwiczeń. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe