Myślę, więc nie jestem

autor: Anna Pliszka
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Książka Myślę, więc nie jestem
Książka Myślę, więc nie jestem
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Główna bohaterka musi zmierzyć się oko w oko ze swoimi demonami, a także odkryć sens życia. Myślę, więc nie jestem to realistyczna opowieść o osobie, która walczy z własnymi myślami, z samą sobą. To pewnego rodzaju kanibalizm ego. Co myśli osoba, która nie odnajduje sensu życia? Czego pragnie? Jak j...

Główna bohaterka musi zmierzyć się oko w oko ze swoimi demonami, a także odkryć sens życia. Myślę, więc nie jestem to realistyczna opowieść o osobie, która walczy z własnymi myślami, z samą sobą. To pewnego rodzaju kanibalizm ego. Co myśli osoba, która nie odnajduje sensu życia? Czego pragnie? Jak j... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2012-1-26
ISBN: 978-83-63939-00-7 ( 9788363939007 )
Wydawnictwo: Evanart
Stron: 168

Autor

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Trudna sztuka myślenia...

Samobójstwo to trudny temat, który niezbyt często się podejmuje, a już wcale nie mówi się o nim ze swobodą i głośno. Bardzo rzadko poruszane są kwestie ludzi, którzy dotknięci tragedią chcą odebrać sobie życie. Są oni raczej wytykani palcami i traktowani inaczej, źle. A tak naprawdę, to kim oni s... czytaj dalej »

W internecie

Depresja, samobójstwo, oraz okaleczanie się to trudne tematy, z którymi rzadko kiedy możemy się spotkać. Anna Pliszka, autorka książki „Myślę, więc nie jestem” porusza je w sposób można nawet rzec, kontrowersyjny. Opisy uczuć, które wprost ulatniają się z książki są ciężkie. Główną bohaterką powie... czytaj dalej »

Twoja Opinia
Opinie
@Betsy
@Betsy 2012-06-08
Przeczytane (2012-06-08) Warte uwagi
Tematyka trudna, jednak bardzo przystępna dla każdego. Myślę, że bez względu na preferencje czytelnicze wszyscy mogą zapoznać się z tą książką. Ciekawa, intrygująca i przede wszystkim dramatyczna, pełna emocji opowieść o... kobiecie i jej myślach samobójczych. Warta uwagi.
serce
MA
@mariolaka79 2013-02-21
Bardzo realna historia, pochłania dogłębnie. Pozytywny, finalny przekaz największą wartością książki. Zapewne wiele może wnieść w nasze życie, bo zmusza nas do myślenia. Kolejny plus- brak jakiegokolwiek bełkotu- jasny przekaz, zwarty w niespełna 200 stron. Nie żałuje.
serce
@Bezimiennaa
@Bezimiennaa 2013-05-03
serce

twórcy strony

puchar @Betsy @Betsy pierwsza opinia

Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.