Na krawędzi świtu

Lara Adrian
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Książka Na krawędzi świtu
Książka Na krawędzi świtu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Dwadzieścia lat po terrorze Pierwszego Świtu... kiedy to ludzkość dowiedziała się, że wampiry żyją potajemnie wśród nich... króluje przemoc, ponieważ dwa gatunki walczą o swoją pozycję we wzajemnej koegzystencji. Jedyną grupą, której udało się zachować kruchą harmonię jest Zakon, elitarny oddział wojowników Rasy, którzy poświęcili się chronieniu zarówno ludzi, jak i wampirów. I w tym niepewnym świecie rozdartej na strzępy lojalności i rozwianego zaufania, Mira, ognisty dowódca oddziału, przekonuje się, że w każdej walce ponosi się ogromne osobiste koszty. Wychowana w Zakonie Mira zawsze wierzyła w kodeks wojownika i wymierzanie błyskawicznej, czasem nawet kończącej się śmiercią... sprawiedliwość. Lecz tym czego ona pragnie nawet bardziej niż ciężko wywalczonej akceptacji Zakonu, jest Kellan Archer, niesamowicie gorący, ale głęboko zraniony wojownik Rasy. Zakochana w nim od dzieciństwa, Mira raz przebiła się przez jego twardą skorupę, podczas nieoczekiwanej, zachwycającej nocy. Lecz następnego dnia on tajemniczo zniknął, by nigdy nie powrócić. Kellan nie przypuszczał, że kiedykolwiek dane mu będzie znowu ujrzeć Mirę... lub, że będzie musiał zmierzyć się z prawdą, z powodu której ją zostawił. Po tym jak przed laty porzucił Zakon, teraz przewodził grupie ludzkich rebeliantów skupionych na realizowaniu ich własnych idei Nowego Prawa. Mimo to ważne zadanie jakim było pewne porwanie, stawia go bezpośrednio, twarzą w twarz z przeszłością, której starał się uniknąć, i uderzająco piękna kobietą, o której rozpaczliwie próbował zapomnieć. A kiedy napięcie sięga zenitu i rośnie ryzyko rozlewu krwi, Kellan i Mira muszą wybrać jaką zająć stronę... w rozbieżnych misjach, które są sensem ich życia, a także zdecydować co począć z elektryzującą namiętnością, która obudziła się w ich sercach.  
Tytuł oryginalny: Edge of Dawn
Data wydania: 2013-02-21
ISBN: 978-0-7783-1313-7, 9780778313137
Wydawnictwo: INNE
Cykl: Rasa Środka Nocy, tom 11
Stron: 340
dodana przez: Mirko

Autor

Lara Adrian twierdzi, że najpotężniejszymi uczuciami, jakie nami kierują, są strach i pożądanie. Wampiry od wieków budzą lęk, ale i rozpalają wyobraźnię. Czy wampir mógłby rozpalić zmysły śmiertelnej kobiety? W swoich paranormalnych romansach Lara Ad...

Książki Lara Adrian

Wszystkie książki Lara Adrian

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Na krawędzi świtu aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@Kejti
2019-11-27
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane ✔ 2016 (209) 🔑 Nt 🦅 Fantastyka, fantasy, science fiction
@Shinedown
2019-11-09
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 5 /10
Przeczytane Rozczarowanie Paranormal Romance Ebook/PDF

Cytaty z książki

O nie! Książka Na krawędzi świtu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}