Na walizkach. Emigranci pokolenia X. Poradnik dla młodych profesjonalistów wyjeżdżających za granicę

Margaret Malewski
Na walizkach. Emigranci pokolenia X. Poradnik dla młodych profesjonalistów wyjeżdżających za granicę
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Wielu młodych ludzi, pochwyconych w wir szybkiej kariery, wiążącej się coraz częściej z przenoszeniem do różnych krajów świata, mieszka i pracuje za granicą, często kosztem ważnych więzi międzyludzkich i poczucia przynależności. Margaret Malewski, międzynarodowy trener i emigrantka pokolenia X w oparciu o doświadczenia własne i kolegów oferuje bezcenne rady tym, którzy podejmują wyzwania poza granicami swoich krajów. Ambitni emigranci pokolenia X mogą nauczyć się: - negocjować kontrakt zagraniczny - radzić sobie z organizacją pracy i przeprowadzkami - uporać z szokiem kulturowym - budować kontakty towarzyskie za granicą - przygotować się do powrotu Książka \"Na walizkach\", dostarcza dobrych rad absolwentowi uczelni czy młodemu specjaliście o szeroko otwartych oczach na temat tego, jak dostać pracę za granicą i wspaniale się tam rozwijać.
Data wydania: 2006
ISBN: 978-83-88931-83-3, 9788388931833
Wydawnictwo: Studio Emka
Stron: 232

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Na walizkach. Emigranci pokolenia X. Poradnik dla młodych profesjonalistów wyjeżdżających za granicę aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Na walizkach. Emigranci pokolenia X. Poradnik dla młodych profesjonalistów wyjeżdżających za granicę. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl