Za białymi goździkami. Zrodzeni

Sara Alex
Za białymi goździkami. Zrodzeni
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Uważaj. Gdy dostrzeżesz światło, za chwilę znów pochłonie cię mrok.

Koszmar, który zawładnął życiem Anielin, nareszcie się skończył. Teraz młoda kobieta próbuje oswoić się z traumatycznymi wydarzeniami, poprzez ich szczegółowe opisywanie. Jej powieść staje się bestsellerem, a czytelnicy łamią sobie głowy nad ustaleniem, które wątki oparte są na faktach. Redakcje prześcigają się w zdobyciu wyłączności na wywiad z coraz popularniejszą autorką.

Otaczająca kobietę aura tajemnicy pociąga, a niedostępność rozpala zmysły – szczególnie Bruna, młodego dziennikarza, któremu udaje się spotkać z początkującą pisarką. Zafascynowany jej historią, nie zamierza jednak poprzestać na lakonicznej wymianie zdań. Anielin i jej tajemnica wkrótce stają się jego obsesją. Mężczyzna postanawia zrobić wszystko, by odkryć prawdę na temat pisarki, bez względu na to, ile osób może przy tym ucierpieć…

Wydanie 1 - Wyd. Novae Res
Data wydania: 2024-07-12
ISBN: 978-83-8373-195-7, 9788383731957
Wydawnictwo: Novae Res
Kategoria: Sensacja Thriller
Stron: 280
dodana przez: NovaeRes

Autor

Sara Alex Sara Alex Absolwentka nauk o bezpieczeństwie Uniwersytetu Szczecińskiego. Pasjonatka podróży i wyznawczyni aktywnego trybu życia. Miłośniczka kryminałów i thrillerów. Zamiłowanie do tych gatunków literackich skłoniło ją do napisania pierwszej książki „Za biał...

Pozostałe książki:

Za białymi goździkami Za białymi goździkami. Zrodzeni
Wszystkie książki Sara Alex

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Za białymi goździkami. Zrodzeni nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Za białymi goździkami. Zrodzeni. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl