Recenzje książki "Naga"

Dodaj swoją recenzję

Naga

@zaczytanamarzycielka @zaczytanamarzycielka · 2014-08-07 11:23:09

Książka na mojej półce gościła już bardzo długo , po prostu kupiłam i nie miałam czasu aby po nią sięgnąć a później o niej zapomniałam. Niedawno wpadła moje ręce gdy postanowiłam przejrzeć swój zbiór. I za sprawą właśnie tego udało mi się ją w końcu przeczytać. Czerwona seria to typowa seria dla erotyków. Według mnie z tym gatunkiem łatwo jest pr... czytaj dalej »

Naga

@Paula1992 @Paula1992 · 2013-11-23 19:40:18

Bardzo lubię twórczość Megan Hart, zwłaszcza pozycje wydawane w Czerwonej Serii, gdyż wiem, że oprócz samych erotycznych opisów czeka mnie coś głębszego, innego, jakaś historia, która poruszy moje serce i zawładnie moim umysłem. Nie inaczej było w przypadku ,,Nagiej”. Na początku nieco opornie do niej podeszłam, jednak po przeczytaniu 60 stron resz... czytaj dalej »

Jacy jesteśmy naprawdę

@agatrzes @agatrzes · 2013-11-03 16:15:38

Megan Hart to amerykańska autorka powieści romantycznych i erotycznych, która serca czytelniczek podbiła m.in utworami „Trzy oblicza pożądania”, ”Otchłań pożądania” czy „Nieczysta”. Sięgając po „Nagą” liczyłam na ciekawą i przyjemną lekturę, ale nie przypuszczałam, że pisarka zabierze mnie w tak emocjonującą i pełną wrażeń podróż, nie tylko do zmy... czytaj dalej »

Interesująca...

@iza122 @iza122 · 2013-11-14 15:54:17

W ostatnich miesiącach miałam możliwość poznania twórczości Megan Hart i tak się złożyło, że jej książki podeszły pod mój gust. Teraz bez obaw sięgam po jej powieści. "Naga" jest jedną z jej książkę erotyczno-romantycznych. Faktem jest, że ta powieść niestety nie jest adresowana do wszystkich. Porusza tematy dość kontrowersyje i osoby, które zalicz... czytaj dalej »

Naga

@candylove27 @candylove27 · 2013-11-14 20:50:31

Literatura kobieca raczej nie jest tą, po którą często sięgam. Wolę o wiele bardziej mroczne i kryminalne powieści aniżeli lekkie i praktycznie o niczym historie. Tak właśnie postrzegam ten gatunek. Jednak tak jak z wszystkim nieraz warto zrobić wyjątek i sięgnęłam po "Nagą" Megan Hart. Jak odbieram tę lekturę? Olivia jest młodą i utalentowaną pa... czytaj dalej »

Hipnotyzująca, zmysłowa książka... Polecam!!

@kasandra @kasandra · 2013-10-01 10:37:52

Megan Hart to specjalistka od literatury erotycznej. Miałam przyjemność poznać kilka książek jej autorstwa i zawsze czytałam je z wypiekami na twarzy. Właśnie dlatego nie mogłam odmówić sobie kolejnej przygody, jaką przyszykowała mi pisarka w jej najnowszej książce „Naga”. Bohaterką jest Olivia, która poświęciła się pracy. Zainwestowała niemałe pie... czytaj dalej »

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się

Co słychać?

"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
"Powiedz tak!" - nowy patronat serwisu nakanapie.pl
#patronat, #premiera
10 lipca miała miejsce premiera naszego kolejnego patronatu - książki "Powiedz tak!" Nie możemy się doczekać Waszych recenzji.
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
Mężczyzna bez winy i wstydu - wywiad z Wojciechem Kruczyńskim i Krystyną Romanowską
#wywiad
"Mężczyzna bez winy i wstydu" to książka, w której autorzy podjęli próbę rozłożenia na czynniki pierwsze społeczno-socjologicznego fenomenu "fajnego faceta XXI wieku". Czy im się to udało? Przekonajcie się sami czytając wywiad i książkę. Na naszej kanapie zasiedli tym razem Krystyna Romanowska i Wojciech Kruczyński. 
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
#wywiad
Raptem kilka tygodni po ostatnim wywiadzie mamy przyjemność ponownie gościć na naszej kanapie Ryszarda Ćwirleja. Tym razem okazją do rozmowy jest najnowsza powieść autora - "Ostra jazda"