Najfutbolniejsi 2 Tajemnica siedmiu goli samobójczych

Roberto Santiago
Najfutbolniejsi 2 Tajemnica siedmiu goli samobójczych
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Piłka nożna to nie tylko sport, to coś znacznie więcej? Na pewno tak to widzą i czują dzieciaki ze szkolnej drużyny FC Soto Alto. Ta zgrana ekipa może nie zawsze mecze wygrywa, ale na pewno nigdy się nie poddaje. Nawet wtedy, gdy meczom towarzyszą bardzo tajemnicze zdarzenia, które wszystko mocno komplikują? Jak drużyna piłkarska może spędzać wakacje? Oczywiście grając w piłkę! Najlepiej na wymarzonym turnieju, pełnym megagwiazd piłkarskich. Czy jednak można wygrać mecz z idolami, nie strzelając żadnej bramki? A dwa mecze? A może nawet cały turniej?! Czy coś kryje się za pechowym golem samobójczym? Oto zagadki do rozwiązania dla zgranej ekipy młodych detektywów. Najfutbolniejsi to dowcipna, sympatycznie napisana i bogato ilustrowana seria książek, opowiadająca o pasji i zaangażowaniu, o przyjaźni i współpracy, o perypetiach i przeżyciach dzieci wchodzących w okres dojrzewania. A przede wszystkim ? o zupełnie niesamowitych emocjach towarzyszących futbolowi! Druga książka w serii poświęconej przygodom szkolnej drużyny piłkarskiej FC Soto Alto.
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-7350-449-3, 9788373504493
Wydawnictwo: Finebooks
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 288

Autor

Roberto Santiago Roberto Santiago
Urodzony w 1968 roku w Hiszpanii (Madryt)
Roberto Santiago – hiszpański pisarz i scenarzysta. Pracował między innymi w TVE. Jego książka, Los Protectores, zdobyła w 2016 nagrodę SM El Barco de Vapor w kategorii literatury młodzieżowej. Był współtwórcą takich filmów jak Hombres felices, Rzut...

Pozostałe książki:

Ana Najfutbolniejsi. Tajemnica zawodnika numer 13 Najfutbolniejsi 1. Tajemnica śpiących sędziów Najfutbolniejsi 2 Tajemnica siedmiu goli samobójczych Najfutbolniejsi 3. Tajemnica nieziemskiego bramkarza Najfutbolniejsi. Tajemnica burzy piaskowej Najfutbolniejsi. Tajemnica cyrku ognia Najfutbolniejsi. Tajemnica deszczu meteorytów Najfutbolniejsi. Tajemnica głupich dowcipów Najfutbolniejsi. Tajemnica kradzieży niemożliwej Najfutbolniejsi. Tajemnica magicznego obelisku Najfutbolniejsi. Tajemnica nawiedzonego zamku Najfutbolniejsi. Tajemnica niewidzialnego karnego Najfutbolniejsi. Tajemnica nieziemskiego bramkarza Najfutbolniejsi. Tajemnica piratów Najfutbolniejsi. Tajemnica siedmiu goli samobójczych Najfutbolniejsi. Tajemnica sokolego oka Najfutbolniejsi. Tajemnica śpiących sędziów Najfutbolniejsi. Tom 4. Tajemnica sokolego oka Zagubieni w czasie. Przygody Balbuenów i ostatniego rycerza. Zagubieni w czasie. Przygody Balbuenów na Dzikim Zachodzie. Zagubieni w czasie. Przygody Balbuenów w Cesarstwie Rzymskim.
Wszystkie książki Roberto Santiago

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Najfutbolniejsi 2 Tajemnica siedmiu goli samobójczych? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Najfutbolniejsi 2 Tajemnica siedmiu goli samobójczych. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl