Najlepsze kawałki Coryllusa. Tom II.

Gabriel Maciejewski
Najlepsze kawałki Coryllusa. Tom II.
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jak wszyscy czytelnicy doskonale wiedzą sytuacja tego bloga w salonie24 jest od dłuższego czasu mało komfortowa. Cały blog został ocenzurowany. Nie wiadomo co będzie dalej, bo administracja nie reaguje na moje prośby dotyczące wydania mi, za opłatą, zgromadzonych tam tekstów. Jest ich ponad dwa i pół tysiąca. Już dawniej postanowiłem wydawać to, co publikowałem na blogu w osobnych tomach. Uważam, że to słuszne, albowiem tutaj, pod adresem www.coryllus.pl, nie ma nawet 1/5 tekstów znajdujących się w salonie24. A nawet gdyby były tu wszystkie teksty i tak nie byłoby możliwości, prz tej ich liczbie, odnaleźć te najlepsze. Dlatego właśnie powstawać będą takie tomy. Nie wiem z jaką częstotliwością będą się ukazywać, to już zależy do dynamiki zewnętrznej. Oto przed Państwem II tom Najlepszych kawałków Coryllusa.
Data wydania: 2016
ISBN: 978-83-64197-20-8, 9788364197208
Wydawnictwo: Klinika Języka

Autor

Gabriel Maciejewski Autor wielu książek, publicysta, historyk, wydawca i bloger (Coryllus). Jego wydawnictwo Klinika Języka powstało w oparciu o prowadzony codziennie blog Gabriela Maciejewskiego i jest jedynym w Polsce wydawnictwem, które narodziło się spontanicznie, z...

Pozostałe książki:

Atrapia Baśń jak niedźwiedź. Polskie historie. Tom I Dzieci peerelu Socjalizm i śmierć. Baśń jak niedźwiedź. Tom1 Zamah czyli meisterstueck i inne komiksy
Wszystkie książki Gabriel Maciejewski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Najlepsze kawałki Coryllusa. Tom II.? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Najlepsze kawałki Coryllusa. Tom II.. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl